עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
הוצאת ויזה
טל, 11.03.13
 
אני רוצה להוציא ויזה תייר לטיול מאורגן לארצות הברית זאת פעם ראשונה בחיים שלי ויש לי כמה שאלות: אני בת 41 גרושה עם שתי בנות. 1. אני כרגע לא עובדת אבל יש לי משפחה וילדים כאן האם יאשרו לי ?? 2. באיזה סיבות לא מאשרים ויזה ?? 3. איך מתחילים את התהליך להוצאת ויזה ?? 4. ראיתי שינם בשאלות כמה פרטים כמו איפה אני אשהה , עם מי אני אהיה ?? או באיזה עיר כרגע אני לא מתכוונת לנסוע מה לרשום ?? 5. לכמה זמן תקפה ויזה ?? 6. אם אני אביא חוזה שכירות של הבית שאני שוכרת זה יעזור ??
 
היי טל
נעמה, 12.03.13
 
הם לא מאשרים ויזות בד"כ אם יש חשד שאת הולכת לעבוד שם או להשתקע באיזה אופן, כל עוד את מראה להם מסמכים שקושרים אותך לארץ (כמו נגיד חוזה שכירות, רכב וכו'), גוברים הסיכויים שלך לקבל ויזה. את טסה לבד או עם הבנות שלך?
לגבי ההתחלה - את יכולה להיעזר בחברה שמתעסקת בזה, זה עולה לרוב 200 ש"ח טיפול, הם יעזרו לך למלא את הטפסים, יקבעו לך תור לשגרירות וינחו אותך. דוד שלי הוציא עכשיו ויזה עם חברה בשם איזי ויזה.
הם שואלים איפה תשהי כי ככה הם באמת מוודעים שאת טסה לטיול ותו לא. את לא מתכוונת לנסוע עכשיו? כי אם לא אין לך מה להוציא ויזה, ברגע שתטוסי, תוציאי.
הויזה תקפה ל10 שנים אם אני לא טועה, אבל תשאלי
 
המשך
טל, 12.03.13
 
יש לי חוזה שכירות ואני מתכוונת לטוס לבד אם זה טיול מאורגן מה אני אמורה לרשום ??
 
יש לך את המסלול של הטיול?
נעמה, 12.03.13
 
את יכולה להשיג?
אם לא, כדאי לך להתייעץ עם איזה מישהו שמבין בזה כי ממה שאני חושבת לא אמורה להיות לך בעיה אפילו קטנה להוציא ויזה, אין שום סיבה בעולם שלא יתנו לך
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690