עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
לגבי עבודה בקנדה
רפאל, 26.10.13
 
שלום, אני בן 43 ויש לי 27 שנות ניסיון במכונאות רכב הייתי מנהל של סדנא בצה"ל של יותר מ 60 חיילים ו25 אנשי קבע בעשר שנים האחרונות, יש לי את כל התעודות טכנאי רכב,ניהול מוסך וכ"ו ואני רוצה להגר לקנדה אמרו לי שיש ביקוש רב למקצוע שלי, וגם יש לי רישיון על משאית מעל 15 טון ורישיון על גרר אבל אין לי רישיון סמי אבל אני יכול לעשות בקנדה יש שם הרבה ישראלים שמלמדים בכל מקרה מה הכי כדאי לי לעשות בשביל לקבל וויזת עבודה שתהפוך לוויזת הגירה?
 
אגב ...
רפאל, 26.10.13
 
היי רפאל
אלונה, 27.10.13
 
בקנדה יש ביקוש רב לכל מיני מקצועות לא שכיחים כמו שלך. הם מוכנים לקבל אליהם הרבה אנשים כי חסרים להם עובדים!

קודם כל, שווה לך ללכת ללמוד אנגלית כמו שצריך, אתה לא תוכל להסתדר בלי לדבר אנגלית ברמה טובה. העבודה שלך היא מול לקוחות שצריך להסביר להם מה קרה לרכב ואיזה תיקון אתה מבצע, אין דרך להתחמק מכך. כמובן חשוב גם ללמוד מונחים מקצועיים ששייכים לתחום שלך.

לגבי הגירה/ויזת עבודה. אתה צריך לפנות לשגרירות קנדה בבקשה להגר/ לקבל ויזת עבודה. חשוב שתזכור, הם יחסית פתוחים לקבל מהגרי עבודה (קנדה היא מדינת מהגרים)אבל יהיה לך יותר קל לקבל אשרה ממקומות שאינם מרכזיים (לא טורונטו ומונטריאול). יש לך אפשרות לפנות באופן ישיר לעיר כלשהי (עדיף בפרברים, משהו פחות מרכזי) ולבקש מהם את עזרתם.

שיהיה בהצלחה :)
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690