עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
זקוק לעזרה !
אביב קלנ, 12.05.14
 
אהלן אנשים אני משוחרר מזה חצי שנה, והגעתי להחלטה לטוס ולעבוד בחול גם יש לי אזרחות אמריקאית אז זה סבבה לגמרי (: בכל אופן , אני נמצא במגעים עם חברת jobsrus שבגדול עושה רושם של חברה די רצינית. כמה שאלות - 1-יש דיבור על הבטחת הכנסה , אשמח להסבר איך זה עובד 2-הבנתי שבתור אזרח אני עובד לפי חוזה , שהחברה חייבת לקיים-עד כמה אפשר לסמוך על זה? 3- אני ממש מכוון לעבודה בהוואי, זה סוג של חלום..אני לא מפחד מעבודה קשה אבל כמובן שחלק מהעניין זה גם לחוות את המקום ולטייל-עד כמה זה אפשרי? 4-לגבי חיי הלילה בהוואי, הבנתי שדי משעמם שם מהבחינה הזו-אשמח לשמוע מבעל ניסיון-אם באמת משעמם שם אשמח להצעת אלטרנטיבה אחרת כמובן גם יהיה מגניב להכיר פרטנר לכל העניין הזה אז- אביב (:
 
אתה מוזמן לדבר איתי
ניר, 12.05.14
 
אתה מוזמן לדבר איתי ואני יסדר לך קצת תראש . ובמקרה אני טס גם עוד איזה שבועיים שלוש אולי תוכל להצטרף 😉
נשלח מאפליקציית Maka לאייפון
 
הוואי בינונית מאוד
מירית, 15.05.14
 
גם חיי הלילה מאוד לא מעניינים, וגם אין שם קריסמס בכלל. אני הייתי ממליצה לך לחפש בכיוון אחר: ניו יורק, לוס אנגלס, בוסטון, פלורידה. אתה גם תעבוד בקניונים הרבה יותר גדולים וחזקים וגם תהנה מעיר הרבה יותר מעניינת. להוואי תגיע כשתרצה חופש לשבוע. מניסיון!!!!
 
אני טסה להוואי בעוד 10 ימים
דניאל, 15.05.14
 
וגם אני מחפשת פרטנר להעביר איתו את הטיסה הקשוחה הזו ..
ניר- אשמח אם נוכל לדבר גם.
איך אפשר ליצור אתכם קשר?
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690