עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עבודה לא חוקית בקנדה- נתפסתי
נירית ברעד, 11.07.14
 
אני נתפסתי במאי האחרון עובדת עבודה לא חוקית בקנדה וכן גם הייתה לי שהות overstate בדרכון, שהיתי בויזת תייר מעל לשנה. גורשתי ב-removal order ויש לי מניעת כניסה למשך שנה מקנדה. אני רוצה להתחיל תהליכי הגירה לקנדה. אני מתעניינת בלימודים בקנדה. שאלתי היא: האם אני צריכה לחכות שנה לפני שאני מתחילה בתהליכים, וכן מהם סיכויי ההצלחה שלי בתהליכים אלה בהתחשב בנסיבות? בנוסף, מהן האפשרויות שלי להיכנס לקנדה ולהתיישב בהתחשב בנסיבות? האם אני אוכל להתחיל תהליכים מישראל, או שמא עדיף לי להגיע לקנדה לאחר שנה ולהתחיל תהליכים משם? עוד שאלה, האם דרכון רומני (אירופאי) שאני רוצה להוציא כרגע מכיוון שאמי ילידת רומניה יעזור לי איכשהו בנושא? האם יש לי תיק פלילי בקנדה??? תודה רבה מראש.
 
בגלל כל הסיפור הזה ההגירה
עדי, 13.07.14
 
הופכת להיות קשה יותר, לכן את צריכה לתת להם יתרונות למה כדאי להם לקחת אותך. נגיד אם יש לך מקצוע מבוקש כמו אחות למשל, זה נותן לך עדיפות גבוהה.
מעבר לכך, אני היתי מחכה יותר משנה עד שהיתי נכנסת. בעיקרון את לא צריכה ויזה, אבל הם יחקרו אותך כשתכנסי לקנדה ואולי יעשו לך בעיות להכנס.
דרכון אירופאי לא יכול לעזור לך בקנדה :\
לגבי תיק פלילי - אני לא יודעת לענות
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690