עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
זהירות מרמאי עדי בן אלישע האפס
אם אתה גבר תרים לי טלפון יקוקסינל, 19.04.19
 
https://www.facebook.com /adi.benelisha1 עבדנו אצלו והוא לא שילם לנו וגנב לנו בגדים . בן אדם בן של זונה אם אתה רואה תהודעה הזאת אני יזיין אותך באשקלון אחד אחד על אחד קוראים לי רון ואני עבדתי אצלך פעם ואם אתה כזה גבר אני בא עליך דקירות תגיב אם אתה גבר יא קוקסינל והחברה השרמוטה שלך הבלונדינית שמנצלת אותך
 
פיתרון לבעיה כנסו
דיוויד , 17.05.19
 
היי רון ,
מצטער בשבילך ובשביל חבר שלך שעבדת אצל נוכל כזה וחווית חוויה כזו .
כדאי למצות איתו את הדין באפשרויות הבאות:
1) הלשנה לשגרירות ארה"ב בישראל או למחלקת ההגירה במדינה שעבדת בה בארה"ב או גם וגם על זה שהוא מעסיק עובדים לא כחוק , מספק דיור , העלמת מיסים , לא משלם כסף לעובדים + תנאים וכו'י במידה ותנקוט בצעדים שאמרתי לך הוא יורשע בכמה סעיפים ישב על זה כמה שנים בכלא פדרלי ויבכה על היום הזה שהגיע לאמריקה.
2)הגשת תלונה לבית הדין לעבודה בישראל באמצעות עורך דין ניתן להוציא לו צו הסגרה לישראל (לא בטוח) ואתה יכול גם לקבל פיצוי כספי של כמה עשרות אלפים על זה שלא קיבלת כסף ונעקצת על ידי נוכל סדרתי וכל האבל שחווית שם .
בקיצור אפשר למצות איתו את הדין עם בן אדם כזה .
מאחל לך בהצלחה ותודה על המידע שסיפקת לחברה האחרים שנוסעים פה כי לפי מה שראיתי בפייסבוק הוא מחפש לצוד עוד דגים דרך הפייסבוק עם מודעות שהוא מפרסם בלוח הקהילתי של ישראלים בלוס אנג'לס .
דיוויד .
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690