עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
עבודה באוסטרליה
אייל, 20.10.09
 
קיבלתי הצעות מכמה חברות שמפעילות עגלות באוסטרליה, איך אפשר לדעם אם אני יכול לסמוך עליהם? מה הסיכונים, אם יש? (יש לי אזרחות אירופיאית, אז חוקיות היא לא הבעיה)
 
לדעתי..
ליאור , 20.10.09
 
בעניין של לסמוך על חברות כמובן שהכי טוב להגיע עם המלצות של אנשים שעבדו בחברה והיו מרוצים,ואם אין המלצות הכי טוב פשוט לסמוך על תחושת הבטן היא בדרך כל לא טועה,חוץ מזה אתה בעל אזרחות אירופאית כך שחברות בדרך כלל ירצו אותך וייתנו לך עדיפות על פני עובדים שאין להם אזרחות ולכן גם יהיו יותר נחמדים וגמישים איתך על מנת להשאיר אותך בחברה.
הסיכונים הם לא כאלו נוראיים..במקרה הכי גרוע לא ישלמו לך שכר בסוף השבוע או יעכבו לך משכורות ובמקרה הפחות גרוע הדירות של החברה יהיו ממש מסריחות,ככה או ככה אתה תישאר בחיים ותמיד אפשר לעבור לחברה אחרת כי יש המווון חברות וחוץ מזה שיש שם עוד המון עבודות חוקיות שהן לא במכירות כמו בפאבים על איים חלומיים,בברים בעיר ועוד הרבה..
אל חשש!! :)
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690