עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
מחפש עבודה באוסטרליה דחוף!!
אור, 09.11.10
 
רוצה לטוס עם חבר כמה שיותר מהר.עדיפות לציורי שמן. אשמח אם מישהו שיש לו ניסיון בעבודה באחת החברות באוסטרליה יתן לי המלצות עם איזה חברה עדיף לעבוד. תודה, אור.
 
אור יש מלא
מתן, 11.11.10
 
חברות סבבה של ציורים באוסטרליה. אני טסתי שנה שעברה לעבוד בציורים. בהתחלה חשבתי על אוסטרליה אז בדקתי מלא באתר הזה ואז חבר אמר שיש לנו מצב לדירה שלנו בלי כסף באנגליה אז בסוף הלכנו על זה ומכרנו ציורים באנגליה בגלל שלאח שלו הייתה שם דירה ולא היינו צריכים לשלם. אם זה מעניין אותך ואתה רוצה לבדוק איזה חברה יותר טובה אתה יכול לעשות מה שאני עשיתי יש כאן למעלה : תן למעסיק לרדוף אחריך אני נרשמתי וחזרו אליי אמרתי בדיוק איפה אני מחפש ובאיזה תחום וחזרו אליי כמה חברות בדקתי איזה חברה הכי טובה: כמה הם משלמים? איפה הם עובדים? הלכתי לפגישות במשרדים שלהם בארץ לבדוק מי עושה רושם יותר טוב וואלה בסופו של דבר אני וחבר היינו ממש מרוצים מהחברה שהיינו בה, מהכסף ומהאנשים שעבדו איתנו שהיו מאוד מאוד איכותיים חבר'ה ממש ממש טובים. היינו עובדים איזה 6 שעות ביום גג ובשאר הזמן היינו מסתובבים בברים ועושים טיולים בטבע. אחלה תקופה שבעולם.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690