עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
עבודה באוסטרליה - חשוב!
יוליה, 23.11.10
 
היי, אני בתהליכי הוצאת ויזה לאוסטרליה ואני מעוניינת ללכת לעבוד שם. הייתי בראיונות בכמה חברות, אבל אני לא באמת יודעת על מי אפשר לסמוך ואם מקיימים כל מה שמבטיחים. אם יש פה מישהו שעבד באחת החברות ומעוניין להמליץ לי איפה כדאי לעבוד, אני אשמח לקבל תגובות והמלצות :) תודה!
 
ליוליה
ניצן, 24.11.10
 
תראי אם עכשיו תלכי לסניף של ספגטים(לדוגמא)ותשאלי שני מלצרים אם הם מרוצים. כל אחד יענה לך תשובה אחרת. משהו אחד מתאים למישהו ואותו משהו לא יתאים למישהו אחר. אז אם את לא רוצה להתבלבל אני ממליצה שתשווי בין החברות שהיית אצלם ותבדקי איפה יש הדרכה יותר טובה. תשאלי על המיקומים של כל חברה ותבררי בגוגל מה יותר מרכזי, איפה יש יותר תיירים. ותבקשי מהחברות טלפונים של עובדים לשעבר או עובדים קיימים. תשאלי אותם שאלות, תתרשמי אני גם בטוחה שתוכלי להרגיש מי מרוצה ומי לא(לפי הטון דיבור וכאלה). בתקופה הזאת אוסטרליה אמור ללכת טוב..שיהיה לך המון בהצלחה אבל הכי חשוב שתעשי מה שאמרתי אחרת אץ תתבלבלי כל אחד יגיד לך אחרת ואין לזה סןף.
 
אבל..
יוליה, 24.11.10
 
עדיף בעגלות או בציורי שמן? בהנחה ששתי העבודות מתאימות מבחינת פוטנציאל ושיש מוטיבציה לשתיהן, איפה באמת עושים יותר כסף?
 
תראי
ניצן, 24.11.10
 
העבודה בעגלות ובתמונות היא שונה לגמרי..בעגלות את עובדת במקום סגור ומסביבך יש רק אנשים שבאו על מנת לבזבז כסף. בתמונות את מסתובבת בחוץ והמכירות תלויות רק בך. זה משתנה מאחד לאחד, יש אנשים שהולך להם יותר בתמונות וכאלו שמעדיפים עגלות...תלוי מה את מעדיפה..את אוהבת להיות במקום סגור או להיות בשטח. מבחינת הכסף לדעתי זה די אותו דבר...
 
אין על ציורים
אופיר, 24.11.10
 
אני עבדתי שנה בציורים. עובדים הרבה פחות שעות וזה הכי כיף בעולם כי עדיין עושים כסף טוב וגם אפשר לשלב עם זה טיול ולהנות מהחו"ל הזה ולא רק לקרוע את התחת. זה לא עבודה קלה כן, קחי בחשבון שבזמן שאת כן עובדת את עובדת מאוד קשה! אבל זה שווה את זה אין מה להגיד.היתרון הכי גדול לדעתי זה הקשר שיש עם הלקוח בציורים בניגוד לעגלות.יש פחות מכירות מאשר בקניונים אבל מצד שני אתה מרוויח הרבה הרבה יותר לכל מכירה. בקניונים אתה מוכר להמון אנשים המון פעמים וכל מכירה קצרה מאוד יחסית ואין לך קשר אמיתי יותר מדי עם הלקוח ובציורים זה בדיוק הפוך – אתה נכנס לבית ואתה מינימום חצי שעה בפנים ומפתח שיחות וקשרים וכו' וזה אחד הדברים הטובים בתחום הזה. חלק מהלקוחות הופכים לחברים שלך. אני מצאתי את עצמי כמה פעמים יוצא עם לקוחות לדרינק וכאלה וזה מדליק לגמרי..זה הופך את העבודה למעניינת יותר. החסרון הוא שבחורף קשה לעבוד בציורים..אתה חשוף למזג האויר ואם יש חורף קשה אתה מושבת..אבל יש יתרונות וחסרונות לכל דבר. התקופה הכי טובה שהייתה לי בחיים!
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690