עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
עבודה בפליה דה כרמן
דנה, 09.12.10
 
אני מעוניינת לטוס בקרוב מאוד לעבוד בפליה דה כרמן בעגלות ולמכור מוצרים של ים המלח אבל לפני שאני סוגרת כרטיס רציתי לשאול האם עושים שם כסף וכמה בממוצע ליום? האם בטוח שם הם החברה מוציאה לי ויזה? האם זה יעד חם להגיע אליו בתקופה הזאת של השנה? האם המחייה יקרה שם?
 
אהלן
מורן, 09.12.10
 
נתחיל בזה שמדובר באחד המקומות היפים בעולם! היית שם פעם??? זה מדהים! אני עבדתי בארה"ב אבל טסתי לחופשה של חודש שם וכל כך קינאתי בבנות שעבדו שם. זה כמו לחיות בגן עדן. ממש ככה. אני כבר הייתי בחברה בווגאס הרבה זמן אז לא התאים לעזוב.. כבר היה לי את הפינה שלי שם. אבל התחברתי ל2 ישראליות שעבדו שם בים המלח. אני לא יודעת כמה הם עשו בדיוק לא שאלתי. אבל הם עפו שם ללא ספק. נראה לי ממש שווה לעבוד שם. המחייה הרבה יותר זולה מארה"ב זה בטוח. כיף שם בטירוף. אני מאמינה שאני אסיים את השנת לימודים ויתן איזה תקופה קטנה שם. זה ממש נשאר לי כזכרון מתוק. מקום כזה מקסים את לא מבינה.
מקום עם מלא פוטנציאל לעשות מלא כסף. יש שם מלא תיירים מלאאאאאא
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690