עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
מכירות ציורי שמן באירלנד
ענת, 24.07.07
 
היי. אני מתכננת לטוס לכחודשיים וחצי לעבוד באירלנד. אני יודעת שכמות הכסף שעימה אחזור תלויה בהרבה גורמים- רצון, יכולת, מוטיבציה, ראש פתוח.... אבל הסיפורים שאני שומעת נופלים בשתי הקצוות- משתלם ולא משתלם, אז בגדול מה שנשאר זה לבחור- לקחת את הסיכון או לא! ואחרי ש"חרשתי" את הפורום הגעתי למסקנה שמעטים האנשים שיש אמינות בצד דבריהם במקום אינטרסים אישיים-מקצועיים!!! אז אם אתה/ את יכולים לענות לי מנסיון בלבד ובכנות על השאלה הבאה אשמח- למכור 3תמונות שמן באירלנד ביום- נהפוך את זה ל- 2.5בממוצע ליום- זה בשמיים או מציאותי- ????? לאמינים שמביניכם- תודה מראש!
 
שאלה טובה
ניר, 24.07.07
 
מנסיוני-
לירון, 25.07.07
 
2.5 ביום- לא מציאותי.
5-7 תמונות בבית אחד ויומיים אח"כ כלום, ואז יום אח"כ 1 ויום אח"כ כלום ויום אח"כ 4- אפשרי :)
וכן הלאה והלאה.
בממוצע עשיתי כ-16 תמונות בשבוע בחודשיים וקצת בקיץ שעבר, בשבועיים הראשונים פחות ואח"כ יותר. ואני ממש לא הייתי התותחית בצוות.
לכיס שלי זה היה ממש משתלם, רק תקפידי לטוס עם חברה הגונה!

שיהיה בהצלחה!
 
תודה לירון
ענת, 25.07.07
 
תודה לירון על התשובה האמינה!

איך שתיארת את המכירות במשך שבוע- זה בעצם מה שהתכוונתי שסיכמתי את זה לממוצע ביום. ו-16 תמונות בשבוע של 6 ימי עבודה יוצא 2.6- אז זה בגבול המציאותי. thanx
 
בואי נגיד ככה...
lili, 25.07.07
 
אין דבר כזה מציאותי או לא מיצאותי הכל תלוי אך ורק בך. אני מכירה אנשים שבישבילם למכור 2 תמונות ביום זה היה ההרגל והיו כאלה שהיו מוכרים אולי 5 בשבוע. אז יהיה לך יום שתמכרי 3 ויהיה לך יום שתמכרי 9 ויהיה לך ימים(ודגש על הימים) שלא תמכרי כלום.
אז אל תקשיבי לכל מה שהמגייסים יגידו לך... כי אלה שיבטיחו לך דברים מבחינת סכומים או כמויות אלה החברות שאת צריכה להתרחק מהם הכי הרבה. וזה מהנסיון הרב שיש לי בתמונות.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690