עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עבודה בלונדון-שאלה מעניינת וחשובה-דחוף
דרור, 16.09.06
 
אם,כדוגמא,אני טס לאנגליה עם כרטיס- פתוח וחזרה אחרי חצי שנה-1)תיווצר לי בעיה בשדה"ת? 2)האם אני יכול לצאת ממש לפני תום שלושת החודשים מאנגליה(למשל,לפריז) ואז לחזור והויזה תתחדש לי שוב לשלושה חודשים?
 
כן זה לא בעיה
יובל, 17.09.06
 
אני הייתי באנגליה כמעט חמישה חודשים ובאמצע נסעתי לאמסטרדם לשבוע (דרך איזיג´ט - הכרטיס טיסה ממש זול ואפשר למצוא גם ב15 פאונד כרטיס הלוך חזור דרכם) וחזרתי ללונדון ולא עשו לי בעיות עם זה. בכלל אני לא חושב שזה רק ל 3 חודשים מי אמר לך את זה? לאנגליה לדעתי זה לא ככה... בטוח שלא תהיה לך שום בעיה בשדה.
 
אין בעיה רק
דרור, 17.09.06
 
אין עם זה בעיה רק תדע מה אתה אומר לו שאתה חוזר מאנגליה ותכלס עדיף לא לבוא לשם עם כרטיס פתוח לחצי שני אלא נגיד לשבועיים.שאתה נמצא באנגליה אתה פשוט מתקשר ודוחה את המועד חזרה שלך קוראים לזה כרטיס פקטיבי. כלומר רשום תאריך חזרה אבל אין לך כביכול את הכרטיס חזור אתה צריך לאסוף אותו באנגליה שאתה חוזר. פשוט אנגלים לא כזה אוהבים שנכנסים להם למדינה עם כרטיס פתוח לחצי שנה הם מתחילים לשאול הרבה שאלות:)
 
תודה,עזרתם לי. (ל.ת)
דרור, 17.09.06
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690