עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
ציורי שמן באנגליה
יואב, 19.09.06
 
האם יש כאן מישהו שיכול להגיד לי עד כמה ציורי שמן נמכרים באנגליה? (האם האנגלים שבעו מזה). כמה אנשים רואים בממוצע ביום ומתוך זה לכמה מוכרים? והאם המכירות של הציורים משתנות בתקופת הכריסמס?
 
יואב
אורן, 19.09.06
 
זה שאלה קצת קשה לדעתי כי זה המון תלוי בסוכן שמוכר את הציורים. סוכן שלא מצליח למכור ולהיכנס לאף בית יעבור הרבה יותר דלתות עד שיצליח למכור ויראה הרבה יותר אנשים. לדעתי סוכן טוב עושה לפחות בין 2-3 מכירות ביום ולפחות 3 ציורים ביום פחות טוב ואין גבול לכמה שאפשר ביום טוב (מכרתי 24 ציורים בבית אחד פעם אחת). ברור שיש גם ימים קקה שלא מוכרים בהם אפילו ציור אחד אבל אני מדבר על הממוצע.

אני חושב שכריסמס תקופה פחות טובה לציורים בגלל החורף לדעתי ובגלל שמחשיך מוקדם. אבל לא יודע, אני לא בטוח כי לא יצא לי לעבוד בתקופה הזאת.
 
ליואב
אורי, 19.09.06
 
היי יואב . (מתנצל על שגיעות הכתיב ,דיסלקט) אני עבדתי בגרמניה ועזבתי אחרי כמה ימים) ואני אומר לך ממש לא ההיתי מרוצה. העבודה בתמונות בכלל , היא עבודה מטישה . ואני מאמין שכך גם באנגלייה. אני מציע לך ללכת לעבוד בארצות הברית במוווינג . עבודה קשה אך משתלמת. אז בהצלחה
 
אני דווקא לא מסכימה עם אורי
מאיה, 19.09.06
 
זה לא נכון לדעתי - תלוי עם כמה מוטיבציה מגיעים ובטח שאם אחרי כמה ימים עזבת אז לא השקעת בכלל.

לוקח לדעתי שבוע-שבועיים רק ללמוד את העבודה וצריך להשקיע בהם, ברור שאם תוך כמה ימים עוזבים אז זה לא מדד לדעתי.

אני עבדתי באנגליה שנה שעברה ואמנם בחודש הראשון סגרתי בקושי עשרת אלפים שקל אבל בחודש השני עשיתי כמעט 25 אלף שקל והיה לנו גם סוכן בצוות שהרוויח יותר מהראש צוות ועשה משכורת של 35 אלף שקל ! לדעתי הפוטנציאל בתמונות יותר גדול מהקניונים - אני לא יודעת איך זה מובינג אגב אבל עובדה שעשיתי שם כסף טוב.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690