עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עבודה באנגליה וסקוטלנ-שאלה דחופה
דניאלה גולברט, 22.09.06
 
אם אני עובדת באנגליה איפה כדאי יותר , מחוץ ללונדון? סקוטלנד? אני לא מחפשת חוויה וביחויים רק כסף ולעבוד קשה למשך חודש לפני הלימוודים אני זקוקה בדחיפות להמלצות וגם לחברה מומלצת המון תודה !!!!!!!!!
 
דניאלה
קרן, 23.09.06
 
היי דניאלה - אני עבדתי באנגליה בכמה איזורים, לא יצא לי לעבוד בסקוטלנד האמת אבל שמעתי שלפחות בתקופה שאני עבדתי שהלך שם דווקא לא רע.

בתוך אנגליה לפי מה שאני זוכרת באיזור של גילפורד הולך טוב (זה מדרום ללונדון, משהוא כמו שעה נסיעה), וגם בנוטינגהם עבדתי וממש נהנתי. אבל חשוב שתדעי שבכל מקום זה משתנה, גם בנוטינגהם למשל שעשיתי שם דיי הרבה כסף זה הרבה עניין של מיקום ויש המון קניונים וזה תלוי כמה מרכזי וגדול הקניון שאת עובדת פה. יש שם מרכזי קניות גדולים כמו "ויטוריה קווין סנטר" שהולך מאוד חזק והוא אחד הגדולים שם ויש גם הרבה קטנים יותר באיזורים שהם יותר עניים עם פחות תנועה של אנשים. בעיקרון הכריסמס זאת תקופה מעולה בכל מקום ויש גם חברות שדואגות להחליף כל כמה ימים את המיקומים של העובדים כדי שאף אחד לא ייפגע.
קחי טיפ חשוב שהרוב בעבודה גם ככה תלוי בך ולא במקום ואמנם אני הבנתי את זה רק בדיעבד אחרי שחזרתי אבל גם במקומות הפחות טובים אפשר לעשות הרבה כסף - תבואי חזקה מנטלית ולדעתי תציבי לעצמך כמה כסף את רוצה לעשות כל יום (בלי כל קשר לקניון שתעבדי בו) ותעבדי הכי חזק כדי להוציא את הסכום הזה באותו יום. אני אומרת לך (ותזכרי את זה גם לעוד כמה חודשים שתחזרי) שהרבה פעמים שתוותרי לעצמך אח"כ שתחזרי תצטערי על כל פאונד שיכולת להרוויח ושפיספסת.

אגב עוד טיפ קטן זה שבתוך לונדון המחייה יקרה יותר (מן הסתם) . מניסיון שלי אל תאכלי בחוץ באנגליה - סתם יקר ועדיף להתארגן עם העובדים האחרים שגרים איתך ואחת לשבוע לעשות קניות במרוכז - זה יוזיל לך יותר מחצי מההוצאות שם...

שיהיה בהצלחה ותעשי הרבה כסף :)
 
מנצ´סטר !!
tamar, 23.09.06
 
אני ממליצה על מנצ´סטר ! לדעתי גם בלונדון הדירות פחות יפות בדרך כלל וסתם יקר
 
לקרן..
יעל, 23.09.06
 
היי קרן, אני טסה עוד שבוע לניוקאסל... אני
אשנח לשאול אותך כמה שאלות ולקבל כמה עצות... אשמח אם תתני לי את המייל שלך...

המון תודה
יעל
 
סקוטלנד
נועה, 23.09.06
 
מקום מדהים, סבבה לגמרי מבחינת כסף.
אני אישית הייתי בתקופת הקיץ ולא היה לי זמן לכריסמס אבל היה אחלה ויצא להכיר את סקוטלנד שבכלל לא שיערתי שהיא כזאת מדהימה.
בכל מקרה- לדעתי לא לונדון, המחייה יקרה וסתם חבל.
בהצלחה! [email protected]
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690