עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
ויזה לאנגליה
טל, 03.10.06
 
הי אני רוצה לנסוע לאנגליה/ סקוטלנד עם חברת YES INDEED בתחילת נובמבר לעבוד בעגלות. שמעתי שעכשיו אי אפשר יותר להוציא ויזת סטודנט ויש שיטה חדשה שלא ממש הבנתי מה היא. רציתי לדעת אם מישהו שמע על זה ויודע אם זה חוקי. גם קראתי היום בעיתון שהתחילו לפשוט על הקניונים באנגליה. אשמח גם לשמוע טיפים בכלל על הנסיעה.... תודה!
 
רק באחד
רגב, 03.10.06
 
קודם כל - עשו את זה רק בקניון אחד וזה בגלל שמראש ידעו שהם עובדים בלי אישורים - באנגליה זה ממש טימטום כי זה לא בעיה כל כך להוציא אישור ורוב החברות עובדות איתו.

לפי מה שהבנתי היום פשוט נוסעים לאנגליה בתור תייר במקום להוציא את הויזה מהארץ ושם מוציאים את הויזת סטודנט ואז אין את הבעיות שעושים בארץ עם הוצאת הויזה והאישור.
 
לדעתי
נטע, 03.10.06
 
אם נוסעים לאנגליה עדיף לנסוע עם האישור ולא לקחת סיכון - הרי להוציא את האישור עבודה באירופה זה דיי פשוט ולא כזה יקר (לפחות לא ביחס לכסף שעושים שם).
 
האישור עבודה
טל, 04.10.06
 
אישור עבודה
טל, 04.10.06
 
כן אני רוצה לדעת אם האישור באמת נחשב לחוקי כי ממה שהבנתי מהחברה הסידור החדש הוא שאני אומרת שאני מתנדבת או משהו בסגנון.... לא ממש הבנתי מה זה אומר. הם אומרים שזה נחשב חוקי אבל השאלה היא אם זה באמת נכון...
 
MVQ זה חוקי
ערן, 05.10.06
 
האישור הזה תופס יופי באנגליה,
יש חברות שעובדות עם זה עוד מלפני הקשיים של הויזת סטודנט... אבל אצל רוב החברות זה חדש והתחילו עם זה לאחרונה - ההגירה תאכלס לא יכולה לעשות עם זה כלום כי את לא רשומה במס כמקבלת משכורת אלא תחת עובדת חוקית "כיבכול" בהתנדבות כדי לקבל את ההכשרה בעבודה...
 
אני גם נוסעת עם זה
TAMAR, 05.10.06
 
אני מצטרפת לחברה שכבר שם שעשתה ככה את האישור. היא אומרת שגם ששאלו אותם לא עשו עם זה בעיות. אני מקווה שגם לא יעשו בעתיד... :)
 
נדפק בע"מ
שלמי, 05.10.06
 
לערן
טל, 05.10.06
 
אז הקטע הוא שאני אומרת שאני מתנדבת כדי לקבל הכשרה? אז למה אני צריכה לשלם 250 פאונד על זה? ואם הם בודקים אחרי איזה חודש שוב? הם יאמינו שאני מתנדבת כל כך הרבה זמן??
 
לתמר
טל, 05.10.06
 
בקשר להתנדבות
צחי, 06.10.06
 
לטל
, 11.10.06
 
היי טל...
צרי איתי קשר במייל [email protected]
אני רוצה לשמוע פרטים על החברה הזאת
אני מתלבטת בינה לבין danbar
 
תעשה דרכון אירופאי, ותחסוך הכל :) (ל.ת)
דותן, 22.11.06
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690