עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עבודה באנגליה/הולנד, תמונות vs. מוצרי ים המלח
אלי, 20.04.09
 
למי שכבר ניסה והתנסה ויודע, מה עדיף? כמה קשה לשכנע תבן אדם הבריטי בכללי? מה עדיף אנגליה או הולנד? אני כנראה שוקל ללכת על תמונות כי ע"פ מה שאני שומע זה יותר קל והאמת שהתחלתי להתבלט בין הולנד לבין אנגליה. איך מסתדרים בהולנד מבחינת שפה? כי בסופו של דבר שם לא מדברים אנגלית אז בטח פחות אנשים פותחים תבית לא? אשמח אם מישהו יפרט, ואם יש פה מישהו/י סופנטני/ת שרוצה לטוס עוד החודש או תחילת חודש מאי שישאר פרטים. סליחה על החפירה ותודה!
 
זה לא משהו קבוע
שי, 20.04.09
 
עבדתי כבר פעמיים בחו"ל חברים, אתם חייבים להבין שאין פה משהו קבוע וכל אחד יעשה יותר כסף במקום אחר. זה דיי מתאזן. באנגליה המטבע יותר חזק אבל מצד שני גם המחייה קצת יותר יקרה אז ההבדלים לא כאלה גדולים בין המדינות. זה גם מאוד תלוי בקניונים עצמם וכמה הם מרכזיים באיזור שיצא לך לעבוד בו בסופו של דבר. ותזכור שאפשר לעשות כסף בכל מקום.
 
אין כזה דבר מה יותר טוב ומה פחות טוב...
גיל, 20.04.09
 
באמת שלכל אחד יתאים משהו אחר בקטע הזה וזה ממש לא קבוע. זה כמו שמישהו אחד יאהב להיות מציל ומישהו אחר ישנא את זה ויעדיף לעבוד עבודה פיזית יותר.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690