עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
כמה שאלות על לונדון...
לולו, 05.10.09
 
אהלן אנשים, יש לי כמה שאלות אם תוכלו לעזור לי... אני טסה עוד שבועיים לעבוד בעגלות. קודם כל, כמה כסף כדאי להביא לחודש הראשון ללונדון? דבר שני, מה ניתן לעשות עם הכסף שאני מרוויחה? איפה אפשר לשמור אותו? מה הביטוח הרפואי נותן בחו"ל? תודה רבה :)))
 
זה תלוי
חן, 05.10.09
 
אם את מתחילה לעבוד ישר שאת מגיעה זה פחות בעייתי כי את מרוויחה כסף מהר יחסית ואז הסיכוי שתתקעי קטן (גם החברות בדרך כלל עוזרות בקטע הזה). תבואי עם כ.א אשראי בינלאומי ליתר ביטחון, זה תמיד טוב.
 
לאנגליה מהניסיון שלי
גיל, 05.10.09
 
מספיק לבוא עם 250-450 פאונד וגם זה רק ליתר ביטחון כי את מתחילה להרוויח כסף שאת מגיעה.
 
כסף
מני, 05.10.09
 
הכי טוב לבוא עם כ.א בינלאומי ואז תמיד ליתר ביטחון יש לך את האפשרות להוציא בכל כספומט שם כסף אם איכשהו קורה מצב שאת נתקעת. זה לא עולה כמעט כסף להוציא את זה ואפשר לעשות את זה בכל בנק. לגבי מה לעשות עם הכסף תשלחי אותו לארץ בהעברה בנקאית.
 
איפה לשמור את הכסף
נטע, 05.10.09
 
יש כמה אפשרויות באופן עקרוני. אני פשוט שמרתי את הכסף אצל החברה שעבדתי בה (משכתי רק מה שהייתי צריכה) ולפני שחזרתי לארץ משכתי מהם את הכל .
 
יש באמת כמה דברים שאת יכולה לעשות עם הכסף
ברוך, 05.10.09
 
אפשר לפתוח חשבון בנק בwestren union , זה רשת בנקים עולמית כזאת שיש בכל מדינה וזה דיי פשוט. ואז אפשר להפקיד את הכסף לחשבון. דבר נוסף – את יכולה לפדות את הכסף כטראוול צ'קס בכל בנק, ואז פשוט לשמות את ה"המחאות נוסעים" האלה אצלך ולפחות יש לך ביטוח אם זה נגנב או אם חס וחלילה קורה משהו. את יכולה גם סתם לשמור את הכסף אצלך ואז אם מתחיל להצטבר סכום אז לעשות העברה בנקאית לארץ וזהו.
 
תודה חבר'ה
לולו, 06.10.09
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690