עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עוד ארבעה ימים טס לאנגליה - עזרהה!!
יובל, 12.10.09
 
אהלן חברים אני בעוד ארבעה ימים טס לעבוד בציורי שמן באנגליה. אני לא אשאל איך הכסף כי אני יודע שזה אינדבידואלי אבל יש דברים שאני חייב לדעת לפני שאני טס: 1. איך מתבצעת הכניסה לאנגליה? מה הם שואלים, מה לענות וכיו"ב.. 2.יש ברשותי רק 400 פאונד, האם זה מספיק בשביל לרצות את פקיד ההגירה בכניסה לאנגליה? 3.התחלתי לעבוד,עשיתי כסף - איפה לשמור אותו במידה ואין לי חשבון בנק בארץ? האם עדיף לפתוח חשבון ולבקש כרטיס אשראי בינ"ל? 4. ביציאה מאנגליה, עושים בעיות? בהתחשב בעובדה שאני אומר להם שאני יוצא עוד שבוע וזה קורה למשל אחרי שלושה חודשים. תודה מראש, יובל
 
עכשיו באנגליה
דני, 12.10.09
 
קודם כל שיהיה בהצלחה אחי
תדע שעכשיו קצת גשום וקר שם (עבדתי בציורים גם בחורף וגם בקיץ ויותר קשה בחורף. אל תתבעס, עדיין עושים שם כסף אבל העבודה קשה יותר בחורף כי מעבר לקור יש גם פחות שעות אור ביום כי מחשיך מוקדם בחורף) אבל זה בקטנה, אם אתה בא ממוקד מטרה ויודע שאתה הולך לעבוד קשה, לא תהיה לך בעיה לחסוך בכיף כסף שלא תעשה בארץ.

בקשר לכניסה, יש פעמים שלא שואלים כמעט כלום ועוברים חלק. במידה וכן שואלים, אז לגבי העניין הכספי, אני חושב ש400 פאונד זה מספיק אבל תמיד עדיף ליתר ביטחון אפילו לקחת איתך כרטיס אשראי בינלאומי. לא יכול להזיק, זה גם נותן ביטחון לכל מקרה שלא יהיה וגם עונה על כל שאלה כלכלית שיכולים לשאול אותך בכניסה (רק מראים את הכרטיס).
חוץ מזה לפעמים הם שואלים איפה אתה הולך לישון (צריך לתת איזה שם של מלון או משהו כזה, אתה יכול להגיד למשל את מלון "המלך שלמה" KING SOLOMON HOTEL בגולדרס גרין שזה איזור יהודי בלונדון). לגבי השאלה שלך על הכסף, תיכנס פה לסקשן של השאלות הנפוצות בפורום (צד שמאל פה איפשהו יש כפתור) ותראה שיש שם שאלה בדיוק על זה עם תשובות דיי מקיפות בנושא.

ביציאה לא יעשו לך בעיות לדעתי אבל תהיה חכם ותבקש מהסוכן נסיעות שלך כרטיס פיקטיבי חזרה (למשל לעוד חודש), הסוכנים בארץ מכירים את הנוהל ויודעים איך לסדר את זה , זה שטויות וזה פותר את רוב הבעיות והשאלות.
בהצלחה !
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690