עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
ויזת סטודנט ללונדון........
ynot, 13.05.07
 
היי לכולם! ))) אני מתכננת לנסוע לעבוד (לברמן) בלונדון. יש לי חברים שעשו את זה,נהנו והרוויחו אבל.... שמעתי שלאחרונה מאוד מחמירים בשגרירות עם קבלת ויזות סטודנט.מכיוון שאינני נוסעת לעבוד בעגלות אני חייבת אישור כל שהוא,כדי שיעסיקו אותי ללא חשש.ומפחדת להסתכן ולקבל חותמת שחורה.אולי יש דרך בטוחה לקבל איזה שהו אישור או ויזת עבודה או סטודנת? אשמח לכל טיפ או עזרה ))))
 
תגובה
ella, 13.05.07
 
תוציאי את הnvq. אני חושבת שרוב החברות עובדות עם זה היום, אני עבדתי באנגליה עם nvq וחזרתי לפני חודשיים, לא עשו לי בעיות .
תנסי לבדוק לאיזה חברות פה יש את זה
 
אפשר גם בלי
ofer, 14.05.07
 
את הויזת סטודנט קשה לקבל אך הוא כן עוזר
הnvq הוא סתם קשקוש שמגן רק על החברות ולא על העובדים, כלומר מי שנתפס עם זה, חברתו לא תקבל קנס אך הוא הסתבך, ולכן כשהולכים לעבוד שם תעדיפו לעבוד בלי זה, או שתעמדו על כך שהחברה תשלם על מסמך זה שלא מועיל לעובד.
 
לא נכון
מאיה, 14.05.07
 
אני עבדתי עם nvq ולא עשו לי כלום. נכון שהיה את המקרה בחברה ההיא באנגליה, אבל זה בגלל ששני טיפשים ישראלים גנבו מהחנות בקניון או משהוא כזה. הnvq מאפשר עבודה והכל אבל הוא כאילו לא מאפשר לך לקבל משכורת (שגם ככה אתה מקבל במזומן ולא בתלוש) ככה שהוא לא בעייתי מהבחינה הזאת. כמה פעמים שמעתי שאנשים שעבדו איתי הראו את זה ולא עשו להם כלום
 
nvq הוא סתם נייר - פירצה בחוק (ל.ת)
סיוןן, 06.07.07
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690