עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
מס הכנסה וביטוח לאומי בישראל על הכנסות חו"ל
אוהד, 31.07.07
 
קראתי באינטרנט שצריך לדעת לתכנן היטב את ההכנסות בחו"ל אחרת מס הכנסה וביטוח לאומי בישראל ירצו על כך מס. האם למישהו יש מידע מועיל על כך?
 
לא נראה לי
טלי, 31.07.07
 
מאיפה הם אמורים לדעת? בכל מקרה חשוב לדעת שאי אפשר להיכנס לארץ עם יותר מעשרת אלפים דולר בלי להצהיר במכס, וכשנמצאים בחו"ל צריך לדאוג שאמא תשלם כל חודש את הביטוח הלאומי אחרת שחוזרים נוצר חוב...
 
תשלום ביטוח לאומי בישראל מעיד שאני תושב כאן
אוהד, 01.08.07
 
אבלואם אני תושב ישראלי לצורכי ביטוח לאומי, אז גם מס הכנסה ירצה מס כמו כל מי שהוא תושב ישראל.
מס הכנסה יכול לדעת על כך מכמה מקורות: מביטוח לאומי, מהבנקים, ממחלקת מודיעין שלו, לפעמים גם ממדינות אחרות, מכך שישלח דוח אליך ישירות, או שסתם יחכה לנו עד שנחזור מחו"ל.
מה ניתן לעשות?????????
 
מס הכנסה וביטוח לאומי
ב, 01.08.07
 
ביטוח לאומי כל אזרח מדינת ישראל מחויב לשלם. במקרה והוא עובד בעבודה מוכרת (שיש תלוש שכר) המעסיק חייב לשלם את הביטוח לאומי.
עכשיו, אם אתה עובד בחו"ל ואין מעסיק בארץ שמוציא לך תלוש, אתה חייב לשלם את הביטוח הלאומי שזה 400 שקל בערך כל שלושה חודשים.
יש שני אפשרויות לשלם את זה:
1) לבקש מביטוח לאומי שישלחו לך דפי תשלום שאתה הולך כל שלושה חודשים לדואר ומשלם 400 שקל.
2) הוראת קבע של בסביבות 400 שח שכל רבעון ירדו לך אוטומטית מהחשבון.
עכשיו, בקשר למס הכנסה, התשלום בעבודות בחו"ל הוא בד"כ מזומן, אתה לא מקבל תלוש ולא משלם על ההכנסות מס. הבנק מחויב להודיע למס הכנסה על כל הפקדה של מעל 50 אלף בחודש בכדי למנוע מצב של הלבנת הון. מקווה שעזרתי.
 
מלכודת מס בישראל
אוהד, 02.08.07
 
זה שאני מקבל הכנסות במזומן, לא פוטר את ההכנסה מס בישראל, אם אני עדיין תושב ישראל (למשל כי עובדה שאני משלם ביטוח לאומי בישראל לשמירת זכויות). זה נקרא להעלים מיסים ועל זה אנשים נכנסים לכלא. לדעתי, החוכמה היא לטעון לניתוק תושבות ישראלית בצורה חכמה (זה דורש קבלת ייעוץ ממומחה מס) ואז כיוון שלא אהיה תושב ישראל, מס הכנסה בישראל לא יוכל לקחת לי מס על הכנסותי בחו"ל.
 
אוהד,
ב, 03.08.07
 
אם לא תשלם מס לישראל על הרווחים שלך בחו"ל דרך הקומבינה הזאתי עדיין תצתרך לשלם מס הכנסה, לא לישראל אבל למדינה בה תרוויח את הכסף.
אני שמעתי פעם שאדם שמרוויח כסף מעבודה בחו"ל יש לו פתור ממה סכנסה בארץ על 18 אלף ש"ח , כדאי לברר.
 
מיסוי בארץ
ירדן גרבר, 02.05.11
 
קודם כל זה לא נכון ע"פ שילוט בשדה התעופה מעל למסועי מזוודות בחזרה יש שילוט שמותר להכניס עד 80000 ש"ח
אבל בישראל כמו בישראל מחייבים בסופו של דבר לשלם מס למזלך מי שעובד באמריקה קל לו וזאת כיוון שיש הסכם מיסוי בין שני המדינותולכן דווח שם ע"י רו"ח על הכל דלק ביגוד הכל ואז בארץ הצג את הניירת מהרו"ח ותשלם רק את ההפרש שבדרך כלל הוא קטן ובנוסף דיווח באמריקה על הכל מקנה שם החזרים כך שזה יהיה זול מאד
 
ביטוח לאומי
ירדן גרבר, 02.05.11
 
לגבי ביטוח לאומי יש שני אפשרויות
1.להודיע להם על יציאה לחול ואז לשלם את המינימום שזה 140 בערך ע"י שוברי תשלום או הוראת קבע הבעיה עם זה שאחרי שנתיים של עבודה בחו"ל הם פולטים אותך מהמערכת ואז אין לך זכויות במדינת ישאל בביטוח לאומי
אופציה שניה
לשלם רגיל מלא ע"י הוראת קבע להסביר שאתה פרי לנסר שנמצא הרבה בנסיעות בלי הרבה נתונים ואז הזכויות נשמרות
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690