עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
לימודי מנעולנות?
מנעולן לעתיד, 03.08.08
 
אני רוצה לנסוע לאנגליה לעבוד במנעולנות או לניו-יורק. רציתי לדעת, איפה אני לומד את זה בארץ? וכמה זה עולה?
 
מנעולנות
ארי, 03.08.08
 
את העבודה במנעולנות לומדים תוך כדי העבודה עצמה, אין לזה קורסים מוקדמים... גם בחברות ברור להם שאין לך ידע קודם אם לא עבדת במנעולנות
 
אז איך אני יפרוץ מנעולים?
מנעולן לעתיד, 03.08.08
 
locksmith
לירי, 03.08.08
 
הם מלמדים אותך שם,אתה בחפיפה במשך שבועיים בערך עד שתלמד את העבודה.אף אחד לא בא עם ידע מוקדם.
חבר שלי עושה את זה,תוך יומיים הוא למד את העבודה,זה ממש לא בעיה,יש דברים אחים שתצטרך ללמוד חוץ מהעבודה,כמו איך להוציא כמה שיותר כסף מהלקוחות וממי כדאי ועם מי להתעסק, איך להוציא קבלות, אתה יודע, כל מה שקשור לעבודה,אבל זו לא בעיה..כמו כן אתה צריך לדעת אנגלית ברמה שתהיה מסוגל לדבר עם הלקוחות
 
והחפיפה זה בתשלום?
מנעולן לעתיד, 03.08.08
 
חפיפה
לירי, 03.08.08
 
אם אתה יודע אנגלית זה כבר עוזר לך ב-50%.
בנוגע לחפיפה,החפיפה אינה בתשלום,מכיוון שהם עושים את העבודה,אתה מסתכל והם מסבירים לך,אח"כ אתה מתחיל להתנסות לידם ורק לאחר מכן אתה יוצא לבד לקריאות ואז תתחיל לקבל אחוזים בהתאם למה שסיכמו איתך.שזה בדר"כ 40-60 ובלילות 50-50
היכן תעבוד?
 
תודה על התשובות,
מנעולן לעתיד, 03.08.08
 
40% לי 60% להם? ובלילות חצי-חצי?
איך הם יודעים בכמה אני מכרתי?

מה לגבי רכב, אני מניח שצריך רכב. אם אני קונה לי איזה טוסטוס קטן ומעפן זה מספיק? והציוד של המנעולנות - כמה זה עולה?

אני חושב שאני יעבוד בניו-יורק, אני רוצה לעזוב את הארץ ואני יהיה מעוניין לעבוד על ויזת תייר עד שאארגן את הגרין-קארד..
 
קורסים למנעולנות בארץ
שי, 03.08.08
 
יש קורסים למנעולנות בארץ. תכתוב בגוגל "מנעולנות" התוצאות הראשונות – אתה יכול לראות שם.

למרות שלעדעתי וכמו שכולם רשמוו כאן, עדיף לעשות את זה כבר בחו"ל בחברה שאתה הולך להתחיל לעבוד בה, ככה אני עשיתי וזה עזר לי ממש.ההכשרה היא חלק מתחילת העבודה בחברה.
 
עוד כמה פרטים
מנעולן, ניו יורק, 03.08.08
 
בשביל לעבוד במנעולנות אתה צריך להשכיר או לקנות רכב, אי אפשר לעבוד עם קטנוע, אתה צריך מקום לכל הכלים והמנעולים, יש חבר´ה שעובדים עם רכב פרטי ויש כאלה שעובדים עם טנדר. הציוד ההתחלתי יעלה לך בסביבות 1500 דולר שזה כולל כלי עבודה ומנעולים, עם הזמן אתה תקנה עוד ציוד אחרי שתתמקצע. בכל מקום משלמים אחוזים שונים, בד"כ זה 40% ביום ו 50% בלילה. בניו יורק זה קצת שונה, תלוי באיזה חברה אתה עובד. בתור התחלה כדאי לך להשכיר רכב, עד שתראה אם העבודה מתאימה לך, ואז תחפש לקנות איזה משהו.
בתור אחד שעובד בזה בניו יורק, כדאי לך ללכת למקום אחר בארה"ב, בניו יורק יש כ"כ הרבה חברות ויש פה תחרות מטורפת, קשה למצא חברה שתספק לך פה הרבה עבודות בגלל שיש פה כבר כ"כ הרבה חבר´ה שעוסקים בזה. בד"כ, אם תתחיל לעבוד בחברה, הם בד"כ יכשירו אותך (ללא תשלום) ובנוסף הם ירצו פיקדון בסביבות 1500 דולר, שאתה משלם אותו כשאתה מתחיל לעשות כסף.
בהצלחה.
 
מה? בניו-יורק העסקים חלשים?
מנעולן לעתיד, 03.08.08
 
מדברים ששמעת איפה הכי כדאי לעבוד בארה"ב? אם לא טוב בניו-יורק למה אתה לא מנסה מקום אחר?

מה עם לעבוד פרטי? ללמוד מנעולנות באיזה קורס בארץ ואז לפרסם שם בכל העיתונים ובאינטרנט ויתקשרו אלי לקוחות ולא אצתרך להתחלק עם הרווחים שלי עם החברה כי אני עצמאי. זה אפשרי? ברור שהתשלום רק במזומן.

מה עם מדינות אחרות? אתה יודע עם באנגליה יש גם חברות של מנעולנות? לפי מה שראיתי כאן בלוח מודעות - יש שם, מעניין איך מרוויחים שם.

כמה המשכורות באמת? כמה יוצא לך בחודש? זה באמת 6000$ בחודש כמו שאומרים?


לשי - הקורסים היחידים שמצאתי הם קורסים של פעמיים בשבוע למשך 5 חודשים, מה הם השתגעו? איך 5 חודשים.
 
עסקים לא חלשים
לירי, 03.08.08
 
היי שוב,
תקשיב כמו שכתב הבחור בכל מקום זה שונה,ניו יורק היא עיר ענקית ויש בה המון חברות ואתה לא תקבל המון עבודות,הייתי ממליצה יותר על מדינה לא כזו גדולה.
כמו שהוא אמר,על טוסטוס אתה לא יכול לעבוד בדר"כ זה רכב מסחרי גדול עם כל הציוד שם..לעבוד פרטי זה אחרי שתלמד טוב את העסק ותשכיר לעצמך רכב וכלים מה שאתה צריך לעשות בכל מקרה דרך המעסיק שלך,בניו יורק זה ככה לפי דעתי.
6000$ זה אכן סכום שאתה יכוללהגיע אליו.חבר שלי מרוויח 1400 ברוטו בשבוע..יש לו הוצאות דלק על הרכב,אוכל אם תצטרך אז גם שכר דירה..אז בוא תשאף לסכום הזה אבל זה בהנחה שתעשה המון עבודות ביום,ממוצע של 6 עבודות משהו כזה ותוציא מהם הרבה כסף.
בניו יורק העסקים לא חלשים אבל יותר קשה שם בגלל התחרותיות...
 
כנס...
מנעולן, ניו יורק, 04.08.08
 
תראה...זה מאוד תלוי באיזה על איזה חברה אתה נופל, בד"כ במקומות הטובים כמו ניו יורק, קליפורניה, פלורידה וכו´, יש המון לוקסמיטים והתחרות קשה. במקומות אחרים, אם יש חברה שנותנת לך 30-40 עבודות בשבוע אתה יכול לעשות כסף טוב. לפי דעתי מיותר לעשות קורס בארץ, ועוד לבזבז כמה חודשים על זה. תוך שבוע אתה כבר תקלוט פה את העבודה, אני לא עברתי קורס אצל אף חברה, פשוט הסתובבתי עם כמה חברים וככה למדתי. להיות עצמאי יהיה לך קשה כי החברות הגדולות משקיעות המון כסף על פרסום ויהיה לך דיי קשה להתחרות בזה אז עדיף לך להתחיל לעבוד עם חברה מסודרת שתספק לך מספיק עבודה. לגבי אנגליה אני ממש לא יודע מה הולך שם, אבל לגבי המשכורות פה, אז כן..עושים פה 1500 דולר בשבוע, שוב..תלוי איפה ועם איזה חברה אתה עובד, אבל אל תשכח שיש ל גם הרבה הוצאות, אם זה דלק, שכ"ד, אוטו אם אתה משכיר או קונה. אני בהתחלה נפלתי על חברה שהבטיחה לי מס´ מסויים של עבודות ובפועל זה ממש לא היה ככה, מזלי שיש לי פה הרבה חברים בעסק אז הסתדרתי, אבל ניו יורק זה מקום דיי קשה להתחיל בו בלוקסמיט בגלל שיש פה המון חבר´ה שכבר המון זמן בעסק אז יהיה לך קשה לקבל פה הרבה עבודות, וגם המחייה פה מאוד יקרה. לגבי רכב זה תלוי בך, אני אישית לא עובד עם מסחרי, יש לי רכב פרטי קטן, גם יותר חסכוני בדלק וגם נח יותר בדרכים, כמובן שבמסחרי יש יותר מקום וזה נראה מקצועי יותר אבל זה בחירה שלך.
 
להיות מנעולן
חיים, 04.08.08
 
מה שטוב בעבודה הזאת שהיא עצמאית יחסית ואין לך בוס על הראש, וגם המתח רווחים גבוה מאוד. אפשר לעשות הרבה מאוד כסף במנעולנות. הבעסה היחידה זה גם היתרון של העבודה כי בגלל שאין שעות קבועות לפעמים בלילה צריך ללכת לשחחר מישהו שנתקע מחוץ לבית וכו´...
 
הכל שטויות
יורם, 04.08.08
 
החברות יודעות איפה לעבוד, הכי טוב זה לברר איתם.
יש איזה חברה או שתיים בלוח עבודות של מנעולנות, שראיתי, תנסה לדבר איתן ותתחקר קצת, תבקש גם לדבר עם עובדים אחרים בחברה שעבדו בה בעבר על מנת להבין את התמונה באופן אובייקטיבי.
סה"כ אם לא מבררים לעומק זה סתם לברר באווי\ר.
 
סבבה, מה יוקר המחייה בניו-יורק?
מנעולן לעתיד, 05.08.08
 
שכירות
חנן, 06.08.08
 
כמו שכבר ראיתי שמישהו רשם משהו על זה כאן...בניו ג´רזי או בברוקלין זול באופן דיי משמעותי מניו יורק, אבל מחירי הדירות מאוד משתנים בהתאם למה שרוצים אם זו דירה גדולה/קטנה במרכז או ברח´ צדדי ועוד.
זה תלוי בהמון גורמים, כמו באיזה איזור במנהטן , בדירה עצמה וכו´. בנוסף המחיר גם מאוד משתנה בהתאם למספר השותפים לדירה. דירת סטודיו יחיד יכולה להגיע גם ל1000 דולר בשבוע במנהטן... הכל תלוי בדירה עצמה , מה היא מכילה (אם היא מגיעה מצויידת ומרוהטת כמו הרבה מאוד דירות שם).

אתה חייב לברר את זה שם.
 
אין לי דרישות גדולות
מנעולן לעתיד, 06.08.08
 
לדעת אפשרי למצוא דירת סטודיו במנהטן ב 800$ לחודש? אני מדבר על דירת סטודניו קטנטנה מאוד מאוד עם מקרר ומיטה.
או 700-800$ לחודש עם שותף (כל אחד חדר) יספיק?
 
מנעולן
איילת, 27.09.08
 
לדעתי זה אולי יוכל לעזור לך למצוא דירה - http://www.maka.co.il/information.asp?cid=7&fid=118&sid=258&id=862
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
דן, 28.11.08
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
הפורום אינו משמש במה לפרסום החברות.
 
ללמוד מנעולנות
פמסון בועז, 26.09.12
 
לכל מי שמתעניין בהכשרה מקצועית בתחום המנעולנות ברצוני להביא לידיעתך שיש באפשרותך ליהנות מקורס עיוני + מעשי שיכשיר אותך באופן מקצועי לעסוק במקצוע כעצמאי או שכיר בתחום זה.

לידיעתך השיעורים העיוניים מועברים דרך האינטרנט, כשקצב ההתקדמות בהתאם לצרכים והיכולות שלך. ובנוסף אתה מתרגל

שיעורים מעשיים שכוללים הדרכה ע"י אנשי מקצוע מוסמכים יועברו אישית אחד על אחד מספר המפגשים העומדים לרשותך הינם – 10.

מידע אודות הקורס:

הקורס של פמסון בועז מנעולנות מקצועית מתבצע בשיטה המתקדמת ביותר בעולם.

ראשית אנו פותחים לך סיסמא באזור החסוי באינטרנט אתה למד מהבית 40 שיעורים אינטרנטיים (96 שעות לימוד אינטרנטי) המכינים אותך כשיעורי בית למפגשים איתנו בבית המלאכה הסיסמה שאנו מספקים לך נשארת איתך ומאפשרת לך ללמוד את החומר מספר פעמים לא מוגבל ובנוסף יבוצעו מפגשים של תרגולים מעשיים- עשרה שיעורים אחד על אחד עם בועז והפורצים שלו.

בעת שאתה מגיע לתרגולים המעשיים ובזמן שאנו מלמדים אותך, כל היציאות לפריצות בשעת אמת יבוצעו איתך – הלמד, הזמן של היציאות איתנו לא ייחשב זמן לימוד בתוך עשרת השיעורים המעשיים שמגיעים לך זה בונוס מאיתנו.

אתה תקבע איתנו באיזה יום ובאיזו שעה נוח לך לבצע את התרגולים המעשיים, תוכל לבצע את השיעורים בשיעור כפול, שיעור משולש או ארבעה שיעורים בעת ובעונה אחת, על מנת לחסוך לך זמן והוצאות נסיעה לבית המלאכה.

המחיר המסוכם לקורס אינטרנטי הכולל הכשרה עיונית ומעשית הינו 5970 ₪.

ניתן לחלק ל 18 תשלומים שווים בסך-331 ש"ח לכל חודש בכרטיס אשראי או הוראת קבע, העברה בנקאית, תשלומים בהמחאות

בסוף קורס ההכשרה יקבל הלמד תעודת כיס מקצועית ותעודת קיר .

בין הבוגרים שלנו שומרי ראש משרדי ממשלה, משטרת ישראל,חוקרים פרטיים ועוד.

ליצירת קשר:
פמסון בועז יו"ר עמותת המנעולנים
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690