עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
חיפוש עבודה בארה"ב
חולוני, 22.02.09
 
שלום אני מתכנן להגר לארה"ב. יש לי תואר ראשון בכלכלה. השאלה שלי היא כזו איך אני אמור לחפשעבודה בארה"ב? האם לחפש דרך האינטרנט או עדיף לנסוע לשם כתייר ואז להסתדר במקום בהנחה שיש איפה לשהות? וכמובן אני מתיחס לעבודות בעגלות. האם קיימות חברות השמה שתעסקות או עוזרות לישראלים להסתדר מבחינת עבודה?
 
אין מצב
הצוחק מספר אחד, 22.02.09
 
אתה צריך עוד 10 שנות ניסיון בכלכלה וגם בוס שיהיה מוכן לשלם 15,000$ על האשרה שלך ולהוכיח לאימגריישן שאין אנשים עם יכולות שלך בעיר שהוא גר בה ובגלל זה הוא מייבא מישהו מארץ אחרת.

האופציה הכי טובה שלך זה אנגליה, אפשר לקבל שם ויזה עבודה על סמך נקודות (כנ"ל גם באוסטרליה ובקנדה). יש מבחן קצר שעל כל תשובה אתה מקבל נקודות, אם אתה עומד בקריטריונים ותקבל מספיק נקודות אתה תוכל להגר לשם.

אם אתה מתעקש על ארה"ב האופציה היחידה שלך היא חתונה עם אמריקאית.


בעגלות אנשים עם תואר לא עובדים, רק על מיני ערסים שמטרידים אמריקאיות מסכנות בשביל שיקנו קרם. אם אתה רוצה עגלות אז אתה הולך על ויזת תייר ועובד לא חוקי, לא יסדרו לך ויזת עבודה להגירה, מקסימום ויזת עבודה ל 4 חודשים אם תלך לעגלות.

אני גר בארה"ב כבר הרבה זמן ובעגלות כבר אין כסף ואם אתה רוצה עבודה מכניסה זה לעבוד בניקוי שטיחים או במנעולנות כמו הישראלים ומרוויחים טוב, אבל בלי אישורים.

בגלל שאתה משכיל אני ממליץ לך ללכת למקום שיקבלו אנשים משכילים כמוך בידיים פתוחות, אם אתה בחור צעיר בשנות ה 20 לחייו ויש לך תואר אתה תוכל להגר למדינת הגירה כמו אוסטרליה קנדה או ארה"ב.

בעגלות לא מרוויחים כמו שאתה רואה בפירסומות, עובד בעגלות עושה בין 20 ל 80 דולר ליום ואתה חיי בתת תנאים ועובד 8-9 בבוקר עד 10 בלילה.
 
i can help u
liat, 22.02.09
 
what is e-mail? (ל.ת)
חולוני, 23.02.09
 
עורך דין
חולוני, 23.02.09
 
אני כנראה לא הסברתי את עצמי טוב. כעקרון יש לי משפחה שם אך לא מקרבה ראשונה. חוץ מזה אני התכוונתי לעבודה לא בעגלות וקניונים, אלא משהו רציני יותר. השאלה אם קיימת בכלל אופציה כזו של מציאת עבודה אולי דרך משרדי עורכי דין או משהו כזה. אני מתאר לעצמי שפניה לעורך דין תעלה הרבה כסף השאלה כמה.
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
liat, 23.02.09
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
הפורום אינו משמש במה לפרסום החברות.
 
אין כזה דבר
אין כזה דבר, 24.02.09
 
במיוחד מישהו במצב שלך.
אם היה לך 12+ שנות ניסיון בנוסף לתואר היה סיכוי סביר למצוא מעסיק שיארגן לך את הויזה וישלם את האגרה של ה 20 אלף דולר על הויזה שלך וילך לוועדה ויוכיח להגירה שהוא מייבא כלכלן כי אין כלכלנים עד כדי כך טובים בארה"ב שהוא יכול למצוא לעסק שלו. ויש גם בוגרי הארוורד שרוצים עבודה והם לא מוצאים עבודה ויש להם 20 שנות ניסיון אז לך אין ממש סיכוי אז לך לקנדה שם אתה יכול. זהו
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690