עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
אישור שהייה חוקי בארה"ב
כפיר, 05.07.09
 
שלום לכולם אני בוגר תואר ראשון בסוציולוגיה ומאוד רוצה לעבור לארה"ב לגור שם עם אישתי. השאלה שלי איך ניתן להגר בצורה חוקית לארה"ב? יש לציין כי יש לי קרוב משפחה בעל עסק בחו"ל האם דרכו יש דרך שאפשר להיות שם חוקי? גם עכשיו ההורים של אישתי זכו בהגרלת הגרין קארד והחלו בתהליך כך שבטח תוך שנה הם יוכלו לעבור באופן חוקי ואנחנו ניתקע פה כי אנחנו מעל הגיל שהם יכולים לבקש אותנו גם כחלק מהמשפחה. אז למי שמבין אלו כל האופציות הפרושות לפנינו ואני מאוד אשמח לקבל כל עזרה בנוגע לכך גם מעו"ד שפה או כל אדם שיכול למצוא לי "פירצה" חוקית כדי להיות חוקי בארה"ב. תודה רבה רבה
 
אין דרך
יודע, 06.07.09
 
תואר ראשון זה לא מספיק ובמיוחד במקצוע לא ריאלי כמו סוציולוגיה. יש המון אמריקאים מובטלים ואנשים עם תואר ראשון יש בשפע והמעסיק לא יוכל להוכיח שיש לך קישורים יוצאים מן הכלל.

אם קרוב המשפחה שלך הוא אח יקח לך 12 שנים לקבל גרין קארד (זמן המתנה דרך אחים). וגם אם היה לך אבא/אמא שהיו אזרחים לא היית יכול לקבל גרין קארד אלא אם כן אתה תתגרש ולא יהיו לך ילדים כי זה לאנשים שהם רווקים בלי ילדים (ספונסרות דרך ההורים).

אין לך שום דרך להגר חוקי לארה"ב, עם התואר שלך אתה אולי יכול לקבל מספיק נקודות ולהגר לקנדה. אחרי שתהיה אזרח קנדי אתה תוכל להגיע לארה"ב די בקלות (אם תפתח עסק לדוגמא) אבל זה סיפור אחר.

לקנדה קל להגר.
 
לזה שיודע
יאיר, 29.07.09
 
רגע אם לדוד שלי שהוא נשוי לאחות של אמא שלי יש עסק של 20 שנה הוא יכול להיות ספונסר שלי?
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690