עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
ויזת תייר+עבודה
אני , 10.09.09
 
שלום, בחברה שאני רוצה לעבוד בה הציעו לי קודם להוציא ויזת תייר ורק אחרי שאהיה בארה"ב ואתרשם מהחברה שלהם רק אז נוציא ויזת עבודה. העבודה היא בפלסילבניה. השאלה היא ההאם זה אפשרי להוציא תייר ואחרי ויזת עבודה? והאם בפלסילסניה יש עבודה וכסף טוב בתקופת הקריסמס??.
 
בכריסמס
דריה, 11.09.09
 
תשמע, בכל מקום בכריסמס יחסית עושים הרבה כסף כי זאת העונה והרבה אנשים קונים. בלי קשר אני מציעה לך לבדוק על הקניונים והמיקומים של החברה ולוודא שהם חזקים ובמיקומים טובים (אתה יכול לבדוק גם באתר האינטרנט של הקניון) ולשאול כמה עגלות של המוצר יש בתוך הקניון ומה רמת ההדרכה בחברה. לגבי עניין הויזות, יש רק ויזה אחת שנקראת H3 ממה שאני יודע שעושים במסלול הזה, אבל הרבה חברות סתם אומרות את זה מה שאמרו לך רק כדי לראות אם אתה טוב ואז להחליט אם שווה להם להוציא לך את הכסף של הויזה, קח את זה בחשבון בכל אופן.
 
אסור לבוא על ויזת תייר ולשנות סטטוס לויזת עבודה
לאא, 12.09.09
 
גם הם לא יסדרו לך ויזת עבודה, הם משקרים לך. הם יחזיקו אותך בן ערובה שאתה תלוי בדירה שהם נותנים לך וברכב שהם נותנים לך על תקן ויזת תייר ואתה נדפק.

רוצה ויזת עבודה? רק J1 או H2B ורק מהארץ! שאתה נכנס לארה"ב אתה אומר שבבאת לעבוד
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690