עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
חוות דעת
***, 15.01.10
 
רציתי בבקשה את חוות דעתכם-האם עדיין אפשרי לעשות כסף בתק' הזאת של השנה או שעדיף לי לנסוע באיזור אפריל ואם כבר עכשיו אז לניו יורק או ווגאס? וכמה ההקפדה על החוקיות באזורים האלו בולטת? תודה רבה :)
 
יש עבודה כל השנה
גיל, 16.01.10
 
אם אתה בא ממוקד מטרה ויודע שאתה הולך לעבוד קשה, לא תהיה לך בעיה לחסוך בכיף כסף שלא תעשה בארץ, בכל השנה גם בניו-יורק וגם בווגאס.

לגבי החוקיות - לפעמים בכניסה הם שואלים איפה אתה הולך לישון (צריך לתת איזה שם של מלון או משהו כזה) וכמה זמן אתה הולך לשהות שם ועם כמה כסף באת. ואם אתה מגיע עם סיפור טוב לא תהייה בעיה בכניסה אח"כ בעבודה הסיכויי שיתפסו אותך די קלוש.
 
מתי כדי לטוס לעבוד בחו"ל?
שי פריוב, 17.01.10
 
הי,

הכוח של עבודה במכירות בעגלות בקניונים נובע משילוב של שלושה דברים: מוצר הדגמה איכותי ומנצח, אתה – האישיות שלך וטכניקות של מכירה.

כפי שאתה רואה לא מניתי: עונה, חגים, תנאי מזג אוויר או אזור עבודה.

הסיכוי שלך להצליח בעבודה בחו"ל הוא שילוב של שני דברים: הגישה איתה תגיע לעבודה בחו"ל ובחירת החברה הנכונה.

כשאתה על העגלה, אתה זה שיוצר את המכירה. הלקוח העתידי שלך שהולך בכיף שלו בקניון, קרוב לוודאי, שלא התכוון לקנות היום את המוצר שאתה מתכוון למכור לו. לא משנה אם זה אפריל, יוני, יולי או אמצע ינואר, אם תדע להכווין אותו נכון הוא יקנה, אם לא תדע גם בעשרים ושלוש לדצמבר הוא יגיד לך שהוא ממהר.

להגיע בגישה הנכונה זה לדעת, בין היתר, שלתקופה בה אתה מגיע אין שום משמעות.

שיהיה בהצלחה.
 
יש עבודה כל השנה - מה עם וויזה
מביןעיניין, 17.01.10
 
אומנם עובדים בארה"ב כל השנה אך ויזת עבודה ניתן לקבל רק לקראת אוקטובר (ויזת H2B). האם שווה לך לקחת את הסיכון ולהיתפס ולהיות מנועה מכניסה לארה"ב לתקופה של חמש ועד שישים שנה?! חשבי טוב.
 
השאלה מה הסיכון שאתה מוכן לקחת
יוני, 18.01.10
 
בו אני אגיד לך כזה דבר- תמיד יש אנשים שעושים כסף. אני מכיר אישיתי אנשים שעשו כסף טוב גם בתקופה שהיא לא קריסמס. מצד שני- אני מכיר יותר אנשים שלא עשו כסף בכלל בתקופה של הקריסמס.
לגבי חוקיות- אני אתן לך דוגמה שלמשל חבר שלי עבד בטקסס בחברה מסויימת ששנים לא היו להם פשיטות או דברים כאלו של פקחי הגירה. שבועיים אחרי שהוא עזב, וזה היה כמה שבועות לפני קריסמס, עשו להם פשיטה רצינית, החרימו את כל הכסף והמוצרים ושלחו את כל העובדים לכלא.

ככה שיש מצב שתלך לעבוד בעגלות, הכל יהיה סבבה ותעשה ים כסף.
ויש מצב שתזדיין חזק ותגמור בכלא עם עוד מקסיקנים ויגרשו אותך מישם

השאלה מה הסיכון שאתה מוכן לקחת.
 
הסיכוי ממש נמוך
אניה, 18.01.10
 
כלא, עובדה שחבר שלך היה שם לא קרה לו כלום, זה סתם סיפורים שאנשים זורקים כדי להפחיד. אני הייתי וחברים שלי כנ"ל ולאף אחד לא קרה שום דבר.
 
Vegas
Beni, 19.01.10
 
ווגאס מקום טוב למכירות... תמיד מלא תיירים וכולם באים עם כסף ורוצים לבזבז...
 
סיכון בעבודה לא חוקית
מביןעניין, 19.01.10
 
נכון שהסיכון הוא נמוך ואת רוב העובדים לא טופסים אך באם אותך יתפסו ואפילו הסיכוי הוא 1% אז בשנים הבאות - יכול להגיע מעשר ויותר שנים לא תיכנס לארה"ב - היום אתה צעיר אך עוד עשר שנים כבוגר אוניברסיטה ארה"ב תיהיה סגורה בפנייך, שווה? תחשוב טוב.
 
אחי, אבל למה להפחיד סתם
ניר, 20.01.10
 
כמו בכל דבר בחיים יש סיכונים. סתם להפחיד אין טעם. הסיכונים בתחום הזה נמוכים עד אפסיים. בעגלות הסיכון לא גבוה ויש שם באמת היום כל מיני ויזות שמקטינות אותו עוד יותר. משטרת ההגירה בחיים לא הולכת סתם ככה ברחובות מה נראה לכם שאין להם מה לעשות ? בכל מקרה כמו שכתבתי קיים סיכון אבל קטן מאוד (על אותו משקל יש גם סיכון שאוטו יבוא וידרוס אותך... כל דבר מסוכן בחיים).
 
ניר צודק...
מיטל, 20.01.10
 
"ניר" אתה כל-כך צודק, אם החברה מספיק רצינית ולא עושה בעיות לממשל אין סיבה שיחפשו אותה, הרי היא מכניסה כסף, והרבה! למדינה...
ול"מבין עניין" אני הרבה זמן בתחום העגלות ומעניין שתמיד אני שומעת סיפור על החבר של.. האח של.. ועדיין לא נתקלתי באף אחד שבאמת תפסו אותו... אז כמו ש"ניר" אומר הסיכוי שיתפסו מישהו הוא באמת קטן. ועוד דבר אם הם היו כ"כ רוצים לתפוס הם היו עולים לאזור האוכל ותופסים בשנייה 200 מקסיקנים ששוהים אפילו בצורה לא חוקית...
אז בהצלחה לכולם
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
מביןעניין, 20.01.10
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
הפורום אינו משמש במה לפרסום החברות.
 
כנס
רותם, 24.01.10
 
אם אתה עובד חדש בתחום...בעייה..תקופה חלשה לקראת מרץ אפריל יותר טוב..אם אתה סלזמן טוב..כסף כל השנה..
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690