עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
שאלה דחופה - ויזה לארה"ב
עומר, 28.01.10
 
היי, בכוונתי לנסוע לארה"ב לטייל וגם, אולי לעבוד. פניתי לכמה חברות והחברה שנראתה לי הכי אמינה היא חברת ג'נסיס. התחלתי בתהליך לקבלת אשרת ויזת תייר, נדמה לי B1 או משהו כזה, מילאתי טפסים ובעוד כמה ימים יש לי ראיון בשגרירות. עם זאת,השאלה הגדולה היא: אמרו לי שמבחינת העבודה זה חוקי - משום שאני מקבל אשרה של H3,אחרי שאני נוחת. זה עניין שעולה להם הרבה מאוד כסף, 1600 דולר וזה תקף לכמה חודשים. ניתן להאריך את זה לקראת תום התוקף. אני אשמח לקבל התייחסות של מי שמכיר את התחום יותר ממני ומקרוב. האם אני אמור לקבל את ה-H3 לאחר שאני נוחת שם או כשאני עוד בארץ? תודה רבה
 
שיקרו לך
רונן, 28.01.10
 
האשרת עבודה היחידה שאתה יכול לקבל היא H2B .
H3 זה משהו אחר שנותן לך לאמן אנשים.. זה לא אומר שמותר לך למכור.. ככה שהעבודה שתעשה עדיין לא חוקית.

אני בספק גם אם הם מוצאים H3.
בטח אאמרו לך לגשת בראיון לויזת H2\H1 נכון? ואמרו לך שאל הH3 תקבל בארהב? אז שיקרו לך בגדול
B1\B2 זה וויזות תייר

אני מציע שתבדוק טוב טוב למה אתה נכנס
 
ויזות
נועם, 28.01.10
 
מי שענה לך פה לפני לא בדיוק יודע לעומק על מה הוא מדבר

יש שני סוגים של ויזות H3 – אחת לטווח ארוך של שנתיים (מדובר בויזה של בעלי מקצוע בעיקר אבל לא רק , גם התמחויות שונות) ואחת של ויזת התמחות לטווח קצר של שלושה-שישה חודשים.
הויזות לאו דווקא קשורות לזה שאתה מאמן אנשים (מה שכתב מישהו לפני) זה בדרך כלל הפוך – נסיעה לצורך התמחות שלך כדי ללמוד ולהתמחות במשהו ספציפי (למשל להתמחות בתכנות מחשבים או בשיווק או אפילו בשחיטה כשרה וכו' וכו').

יש לא מעט חברות היי-טק אגב שמטיסות אנשים לשליחות על ויזה כזאת. כלומר , למעשה זאת ויזה בה עובד ישראלי השייך לחברה ישראלית מסויימת שיש לה שיתוף פעולה וקשרים עסקיים עם חברה אמריקאית מסויימת, והעובד נוסע לארה"ב רק כדי להתמחות אצל החברה האמריקאית – אבל הוא עדיין נחשב לעובד ישראלי לכל דבר ואף מקבל משכורת בארץ. הויזה הזאת מאפשרת לו ללמוד ולהתמחות בדבר המסויים שאליו הוא נסע.

בשביל הויזה הזאת צריך תכנית התמחות (טריינינג פרוגרם) שעושים אותה פעם אחת וזה הליך דיי מורכב. לאחר שהתכנית מקבלת אישור בשגרירות אז לרוב יש פחות בעיות לחברה להוציא את הויזה הזאת.

יש חברות של עגלות שמוציאות את הויזות האלה, צריך רק לוודא שהכל מסודר ושהמשכורת ניתנת לך בארץ עם תלוש מסודר. בדרך כלל החברות של העגלות שמוציאות את הויזות האלה, עושות את זה על ידי תכנית מאושרת של התמחות בשיווק. כלומר אתה נוסע כעובד של חברה ישראלית (במקרה הזה ג'נסיס כמו שכתבת או כל חברה אחרת) ומתמחה בחברה האמריקאית שלה בשיווק ובמכירות. חלק מתכנית ההתמחות כביכול מכילה מכירה בעגלות בקניונים.

בנוסף בויזות לטווח קצר – בדרך כלל מקבלים אותם באמת רק במעמד הכניסה לארה"ב (בשדה התעופה) וחותמים עליהם ל3-6 חודשים.

רק תוודא שיש לחברה את כל המסמכים.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690