עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
ויזת H2B - מתי זה אפשרי??
הדוד סם, 28.06.10
 
שלום לכולם, אני מתכנן לטוס לארגנטינה בסוף ספטמבר ובנובמבר לעבוד בארה"ב.. מתי מוציאים את הH2B?? אני יספיק לעשות את זה בארץ עד סוף ספטמבר? עושים בעיות בדרך להוציא את הויזה הזאת? או שכמעט כל מי שיש לא מעסיק שיכול אז הוא מקבל אותה?? דרך אגד יש לי ויזת תייר אם זה משנה משהו (B2).. תודה!
 
היא לא ויזת בעייתית מדי
נועם, 29.06.10
 
אבל כן אתה חייב ויזת תייר כדי להוציא אותה וכן אתה תלוי בחברה אליה אתה נוסע ובהקצאות שהיא תקבל. בניגוד לויזת J1 – ההקצאה לh2B לא ניתנת באופן אישי לעובד – היא ניתנת לחברה והחברה כביכול "נותנת" את ההקצאה לעובד הספציפי שמגיע אליה.
 
מה???!!! איזו שטות
נמרוד, 30.06.10
 
אין שום קשר בין ויזת תייר לויזת H2B. אתה ממש לא חייב ויזת תייר בשביל לקבל H2B. זו ויזת עבודה וכניסה לארצות הברית. לרוב היא ניתנת מספטמבר, לרוב בסופו ועד ינואר או אמצע פברואר. איתה אתה נכנס.
כמו שנאמר למעלה, היא לא ויזה שקשה להוציא. אבל, האמריקאים מחזירים תשובות לחברות שמקבלות את ההקצאה לויזה רק באזור אוגוסט והם לא עומדים עם לוח שנה. הם יכולים באותה מידה גם להודיע באמצע ספטמבר. ואז לא בטוח מתי תשיג את התור... ככה שאף אחד, מהיום, לא יכול להבטיח לך כזה דבר.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690