עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
איזה איזורים בארהב מבחינת אוכלוסיה וקניונים טובים כדאי לעבוד בקריסמס
איזורים, 10.07.10
 
באזורים מרכזיים
מירי, 10.07.10
 
מקומות כמו סן פרנסיסקו לאס וגאס מיאמי מקומות כאלו או מקומות עם שלג בקריסמס (ל.ת)
איזורים, 10.07.10
 
הכי חשוב זה הקניון
דנית, 12.07.10
 
הקניון בו תעבוד, אם הוא מלא באנשים כל הזמן או רק לפני חגים... זה משהו שחובה לבדוק לפני שנוסעים!
 
מאיפה אנשים מביאים את המידע הזה?
גיא, 03.08.10
 
זה הדבר הכי לא נכון ששמעתי אליו בחיים שלי...

למה אנשים שאין להם מושג מהחיים שלהם מרשים לעצמם להגיב בפורומים האלו...

המקומות הכי חזקים נמצאים איפה שהחברות הכי חזקות
איפה שיש את ההכשרה והיחס הכי טוב ומי שיעשה הכי הרבה כסף זה מי שיהיה המוכר הכי טוב בלי קשר לאיפה הוא יעבוד
 
לא מסכימה
יעל, 03.08.10
 
כי במקומות הומי אדם יש תמיד עבודה והחברות הגדולות פשוט הבינו את הרעיון והקימו עגלות במקומות אלו.
 
הם אומרים מה הכי חשוב מבחינת להצליח בעגלות הייתי בוחר מיקום ולא הכשרה
מבין, 03.08.10
 
כי אני מכיר אנשים שעברו הכשרה מעולה ותקעו אותם במיקומים מעפנים ולא הצליחו לעשות כסף מי שאומר הכשרה זה בטח מגייס של איזה חברה הכי חשוב אני עבדתי בים המלח ועבדתי בהרבה קניונים וראיתי הבדלים בין קניון לקניון העיר פה נמצאת העגלות איזור בעיר מה רמת הקניון
 
הכי טוב זה וגאס!! הייתי שם שנה שעברה בכריסמס והיה פיצוץ! (ל.ת)
las vegas, 04.08.10
 
אין ספק שלאס וגאס יעד מספר אחת של העגלות
מיקומים, 04.08.10
 
הייתי מוסיף גם את דאלאס יוסטון בוסטון פילדלפיה ווישינגטון הבירה ניו גרזי כמובן אלה מקומות עם פונטנציאל אדיר אין פלא שיש שמה הרבה חברות של עגלות זה אומר משהו על איכות המקום ועל הקניונים שמה
 
מסכים חלקית
נמרוד, 04.08.10
 
דאלאס, יוסטון, פילדלפיה סבבה. אבל ניו ג'רזי לא כזה מקום חזק. ודווקא המקומות שיש בהם כבר יותר מדי ישראלים, כל האזורים של לוס אנג'לס, מיאמי וכו' כבר זה מוגזם. בכל מקום אפשר לעשות כסף, אבל דווקא במקומות הראשונים שכתבת הם יותר בעלי פוטנציאל.
הייתי מכניס גם את וירג'יניה וצפון קרוליינה לרשימה. גם סיאטל.
 
תגובה למיקומים, אחי אין לך מושג עדיף שלא תכתוב סתם שטויות
גיא, 10.08.10
 
תקשיבו טוב אנשים, עבדתי בבוסטון בפילדלפיה, בניו גרזי וזה מקומות חרא, שלא יעבדו עליכם. המקומות הכי לא מומלצים הם: ניו גרזי, בוסטון,פילדלפיה,ניו יורק, לאס ווגאס,לוס אנגילס.
מקומות מומלצים: אומהה, ווסט וירגיניה, דאלס .
מני שרושם את ניו גרזי או פילדלפיה בתור מקום מומלץ הוא טמבל או מגייס, נא לא להקשיב לאנשים כאלו
 
מסתייג מאוד לגבי הטמבל
נמרוד, 10.08.10
 
אבל צודק, ניו ג'רזי מדינה ממש חלשה.

אבל לצורך העניין, ווסט וירג'יניה היא אחת המדינות החלשות ועם אחוזי האבטלה הגבוהים בארה"ב.
וירג'יניה היא כן מקום טוב לעומת זאת (יש פעמיים וירג'יניה).
 
גיא בוסטון אחד המקומות החזקים בארהב מבחינה כלכלית קניונים מטורפים (ל.ת)
עגלות, 10.08.10
 
תגובה לנמרוד ולעגלות
גיא, 12.08.10
 
די אנשים תפסיקו אתם עושים צחוק מעצמכם, דיי לדבר שטויות.נימרוד קצת מידע על ווסט ורגיניה, זאת מדינה שמתבססת בעיקר על כורי פחם. כורי פחם עושים משכורות יפות ואז איפה הם הולכים לבזבז את זה? נכון בקניון. זאת מדינה שבזמן המשבר היא היתה מהמדינות היחידות בעלת צריכה חיובית של האוכלסייה. האוכלסייה הבינונית שלה זאת אוכלסייה שמרוויחה יחסית יפה, ושם אין הרבה ישראלים וגם אין הרבה מקומות בילוי אז הולכים לקניון, בחודש האחרון של הסילבסטר עשיתי בעגלת צעצועים בצלסטון ווסט וירגיניה 7000 דולר. אין דברים כאלו וזה היה בשיא המשבר סוף 2008. בבוסטון עבדתי בחברה באמת טובה ועבדתי שם במשך חודשיים ועשיתי מספרים יפים, אבל עדיין תאכלס זה אזור לא שווה. היינו תמיד אבל תמיד העגלה הכי רווחית במול והינו עומדים על סכומים לא סכומים הייתי סוגר שם 3000-2000 דולר בחודש, ותאמין לי האזור היה חרוש בצורה רצחנית. ווברון מול, סאוצו וכדומה פשוט מולים שכבר אנשים לא מסוגלים להסתכל על ישראלים ולא לדבר בכלל על מולים אחרים ששם הרבה יותר חלש. מניסיון אל תתקרבו לבוסטון. יצא לי לעבוד קצת בניו גרזי, סתם כי יצאתי עם מישהיא משם, ופשוט זה האזור הכי גרוע בארצות הברית כנל פילדלפיה וכול הקינגס אוף פרשה שיאני נחשב לקניון השני הכי גדול בארצות הברית אבל הוא חרוש בטירוף וממש ממש על הפנים. מי שאומר על אזורים כמו ניו גרזי, בוסטון או פילדלפיה שהם איזורים טובים פשוט לא יודע על מה הוא מדבר
 
לגיאאאאאאאאאאאא
לירז, 13.08.10
 
איזה מולים טובייםםם אתה מכיר בווסט וירגיניהההה????????פליז זה דחוף
 
יא תשאיר לי מייל שלך אולי תעזור לי במציאת עבודה כמו הצעצועים שעבדת (ל.ת)
צעצועים, 13.08.10
 
לגיא
נמרוד, 13.08.10
 
טוב, סתם בגלל שההתנשאות שלך לא מדהימה, אז אני מגיב.
מערב וירג'יניה, כמה נקודות:
1. מהגרועות בארה"ב ונמצאת שלישית מהסוף!!! אחרי מיסיסיפי וארקנסו!
2. אחוז בעלי התואר הנמוך בארה"ב.

הלך לך טוב? וואלה אני שמח. לך הלך טוב, זה לא אומר שילך לכולם. זה א'. ב', אתה מכרת צעצועים, שזה נחמד, אבל זה לא אותו כסף כמו ים המלח לדוגמא. ותגיד מה שתגיד, אבל זה מוצר שהוא מוצר לילידים בלבד. וקוסמטיקה פונה לרוב האוכלוסיה, כי בארה"ב הגברים כן משתמשים בקוסמטיקה...
אז אתה נורא נחמד, מגיב לאנשים, אבל אל תקרא לאחרים טמבלים וכאלה. דווקא התגובות האלו שלך, מראות שאתה לא אדם רציני מדי, שמבין עניין. אלא בחור מתלהם. אתה לא חייב להסכים עם אנשים, אבל אל תכפיש...
 
נמרוד אתה צודק לא מבין איך החברות פותחות עגלות באיזורים גרועים כאלו (ל.ת)
עגלות, 13.08.10
 
נימרוד אתה הזוי
גיא, 14.08.10
 
וואו כמה שטויות רשמת זה פשוט לא יאומן גם אתה וגם עגלות, תפסיקו כבר לבלבל תמוח. פשוט רואים שאתם לא מקצועים ולא עשיתם תמחקר שלכם. ווסט וירגיניה זה מקום עם יחסית מעט עניים ושכבת ביניים רחבה של שכר ממוצע מאד יפה. אין להם איפה לבלות אין זה מדינה מתה לכן כולם הולכים למול,אני כשעבדתי בצרלסטון זאת עיר של 200 אלף ועוד כמיליון מכול הפרברים שליד. יש שם מול שהוא יחיד בכול האזור וכולם נוהרים אליו. כמו כן כבר אמרתי שזאת מדינה שמבוססת על פחם.הם היו בין היחידות שהמיתון לא הגיע אליהם, מכיוון שכול אחד שם עובד בעבודה פשוטה מקבל תפייציק שלו והולך לבזבז את זה כמו גדול, כמו כן האופי של האנשים שם הוא מדהים. הם אנשים פשוטים שתמיד שמחים ונורא אדיבים. הם באים עם רצון ובלי שום סינטמנטים וקונים כמו גדולים. אתם שניכם כניראה לא מבינים הרבה כי אתם מסתכלים כמו העדר, מה המדינה הכי עשירה מה האיכות חיים ולשם אתם הולכים. הדרך הנכונה להסתכל על זה היא לבדוק לגבי הביקוש של המקום, האם יש הרבה מולים באזור או שזה המול היחיד במרחק של 5 שעות מכול כיוון, האם האוכלסייה היא אוכלסייה עשירה אבל לא נחמדה או שאם האוכלסיה עמידה אבל נחמדה, לבדוק תתנועה במול. לבדוק על מה מתבססת המדינה הזאת ומאיפה האנשים מביאים תכסף. עוד חוק שלמדתי בעגלות זה שתמיד תמיד אזורים עם אוכלסייה בינונית ולא עשירה אבל הרבה יותר נחמדה ונגישה.
נימרוד בטח אתה ועגלות לא הייתם שם אף פעם ורק שמעתם שמועות ואתם לא בדיוק מבינים. אגב וירגינה שנמצאת ליד ווסט וירגינה ואמורה להיות הרבה יותר עשירה וכולה היא גם הרבה הרבה יותר חרושה בכול העגלות והרבה יותר קשה להרוויח שם.
בעצם בתור אחד שממליץ על בוסטון בטח כבר אין יותר מידי מה לדבר איתך, הבנתי איזה סוג בן אדם אתה, מגייס או בעל עגלות כושלות ומנסה לתמרן פה אנשים תמימים. אגב לגבי צעצועים וים המלח. צעצועים הולך לקראת כריסמס החל מהבלק פריידי, אבל גם זה תלוי ממש במול. ים המלח יותר טוב כול השנה נכון, ועבדתי גם בים המלח כמה חודשים אז אני מבין גם בקוסמטיקה, אגב העגלת ים המלח שראיתי שהרוויחה הכי הרבה וזה במדד של 10 קניונים. זאת העגלה היחידה שעבדה איתנו במול בווסט וירגיניה.
 
עוד משהוא קטן
גיא, 14.08.10
 
ראיתי שהזכרת שצעצועים פונים רק לילדים, זה פשוט לא יאומן עד כמה אתה מתיימר להגיד דברים ובעצם לא מבין מה אתה אומר. מכרתי צעצועים לרוב לגברים בין הגיל 30-60
הם קודם כול קנו לעצמם ורק אחרי זה לילדים שלהם. מכרתי למלא נשים שחיפשו מתנה לגבר שלהם או לילד או אפילו לעצמם. כמו כן גם האוכלסייה המבוגרת החל מ60 פלוס היתה קונה בכמויות החל מאספנים שממש לא חסר מהם ועד זוגות נשואים שחיפשו מתנות לנכדים שלהם או כול מיני סבתות שחיפשו מתנה לבעל שלהן.
בעיקרון הייתי הולך רחוק יותר ואומר שרוב קהל היעד שלך הם אנשים מבוגרים וזה מתחלק שווה בשווה בין גברים ונשים.
 
ללירז
גיא, 14.08.10
 
שמעי בעיקרון בווסט וירגינה אין לך הרבה אופציות למולים. יש שם תעיר הכי גדולה שלהם שנקראת צרלסטון בצרלסטון יש תקניון שאני עבדתי בו ועליו אני יכול להמליץ בין אם זה בצעצועים או בין אם זה בים המלח. זה קניון גדול בין 4 קומות. לכן כשאת עושה בדיקה יהיה נורא קל לזהות תקניון, הוא היחידי בצרלסטון עצמה ושכחתי תשם שלו, אבל תרשמי פשוט קניון בצרלסטון בגוגל ואני בטוח שתמצאי .
בהצלחה
 
גיא
גיא, 14.08.10
 
וואו ממש הגזמתי נראה לי כבר הודעה רביעית רצוף שאני רושם, אבל פשוט כול פעם אני נזכר בעוד דבר ששכחתי לרשום אז לא להבהל מכמות התגובות.
כמה דברים ללירז או לאנשים שבודקים לגבי צעצועים: כמה דברים שחשוב לבדוק לגבי העגלה של הצעצועים במול:
א. שיהיה רשות מהמנהל של המול להטיס תמסוק באזור לפחות של 3 מטר על 3 מטר זה חשוב. צריך שיראו אותם ולכן המרחב תמרון בו תוכלו להטיס הוא קריטי. כמו כן צריך לבדוק שיש רשות מהקניון להטיס אותו כמות זמן בלתי מוגבלת, שלא פתאום באמצע היום יפסיקו אותכם ותהיו תקועים עם המסוק ביד. אנשים צריכים לראות איך הוא עף.
לבדוק שאתם מוכרים תמסוקים של קוברה, הם הכי טובים ונמכרים בקלות ובכיף. אממ.. מה עוד? תוודאו שגם המכונית צעצוע שאתם מוכרים יכולה לעשות תצוגה ולהסתובב ברחבה.
תבנו רחבה רק למכונית, רחבה של 3 מטר על 3 מטר שבו רק המכונית צעצוע תסע ותעשה פעלולים. תוודאו שאתם לפחות 2 אנשים על העגלה כי בצעצועים 3 זה אופטימלי אבל 2 זה גם בסדר. כי אחד משחק עם המכונית והשני משחק עם המסוק. תבדקו שהמול הוא יחסית נוח ולא מביא קנסות על כול הטרדה של אנשים, כי אני העפתי מסוק לתוך שערות של אנשים ולתוך עגלות אחרות, במול נוקשה לא רואים דברים כאלו בעין יפה.
טוב בעיקרון זהוא נראה לי, מקווה שלא שכחתי כלום.
חח מקסימום אני ארשום שוב.
קצת על עצמי. מסיים תואר בכלכלה בארץ, לא חוזר יותר לעגלות אלא רק לצעצועים וגם זה לא בטוח. לא מכיר מגייסים ולא מכיר חברות של עגלות וגם אין לי שום רצון להמליץ או לשכנע על מקום מסויים. רק רציתי לכתוב את מה שאני עברתי ולמדתי מהניסיון שלי שם. ולנסות לעזור לאנשים חדשים שנוסעים לשם שלא יחזרו על הטעויות שאני עשיתי.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690