עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
האם יתכן מצב שלאחר שאני נוחת בארה"ב לא יתנו לי להכנס למרות שיש לי ויזה?
אליאור , 26.07.10
 
ברשותי ויזה מסוג B1/B2 ואני עולה על מטוס לארה"ב בתוך חודש, ולאחרונה שמעתי שיתכן מצב שיחזירו אותי לארץ לאחר שאגיע לשם...האם ה נכון ואיך מתכוננים למצב כזה? בתודה מראש.
 
זה יכול לקרות אבל זה מקרה דיי חריג
עומר, 27.07.10
 
זה אומר שיש להם חשד כבד שאתה הולך לעבוד שם ושהם קיבלו אותו בכניסה למדינה. אני מציע שתבוא מראש מוכן עם סיפור כיסוי (מסלול טיול למשל וכדומה) + כסף מזומן כדי שלא יחשבו פתאום שבאת לעבוד שם או משהו כזה.
 
אל תפחד
Mike, 27.07.10
 
אין מה לך להיפחד..זו פעם ראשונה שלך? אם כן אז הכל יהיה סבבה.. תסע דרך ניו יורק או לוס אנגלס אל תטוס דרך אטלנטה.. זה הכל. תהיה פוזיטיבי והכל יהיה בסדר
 
אבל כבר קניתי כרטיס והוא דרך אטלנטה!!..מה אני עושה? (ל.ת)
אליאור, 28.07.10
 
קודם כל קח אוויר
מירי, 29.07.10
 
אחי תהיה הכי רגוע שיש. תבוא עם סיפור כיסוי מוכן, תחשוב על עיגולי הפינות כמו שכתבו פה מעליי – הסיכוי שזה יקרה קטן יחסית, בייחוד עם אתה בא מוכן מראש. תבוא אולי גם עם כרטיס אשראי בינלאומי – זה יכול לעזור מאוד במידה ואיכשהו צץ משהו (מראה שבאמת הגעת מוכן לטיול וכאלה ושיש כסף).
 
אני עברתי שם לפני חודש ולא הייתה בעייה
אורח, 29.07.10
 
רק שאלו אותי כמה כסף יש לי, מה אני הולך לעשות ולכמה זמן. אמרתי שיש לי 1500$ ושאני הולך לבקר קרובי משפחה לחודש. לא עשו שום בעיות. וכמובן היה לי כרטיס לחודש אבל שיניתי אותו ברגע שהגעתי לדירה.
בכל מקרה כשאתה מגיע לתורים לדלפקים אל תזכיר שום דבר על עבודה כי יש שם בד"כ סדרן שמדבר עברית ולוקח כל מיני אנשים שנראים לו חשודים לבדיקות.
 
אותי לא הכניסו לפני חצי שנה מניורק
עוזי, 01.08.10
 
למרות שבאתי עם 3000 דולר וכרטיס אשראי ואמרתי להם שבאתי לטייל.וזאת היתה הפעם הראשונה שלי.ובנוסף הייתי במעצר מנהלי 24 שעות כי לא היו טיסות פנויות באותו יום.קיבלתי הלם אבל הנה אני פה.
 
אטלנטה בסדר
Mike, 03.08.10
 
קרוב משםחה שלך הגיע דרך אטלנטה ואמר לי שהכל היה בסדר.. אל תפחד וכמו שאמרו לך כאשר תהיה בדלפקים אל תדבר על עבודה.. תגיד שבאת לבקר משפחה וזהו
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690