עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
מתלבט לגבי 2 עבודות חייב עזרה
אורן, 08.08.10
 
שלום יש לי אופציה לעבודה בארה"ב אצל 2 מכרים שונים אחד בעבודה במוצרי ים המלח במדינה לא "סקסית" במיוחד אבל עם כל התנאים שזה מגורים מסודרים .. החזר כ טיסה וויזת V2B לעומת זאת יש לי הצעת עבודה אצל מכר אחר באחת הערים הכי שוות בארה"ב בעבודה בדוכן למכירת אביזרים לאייפוד . העבודה כמו שהבנתי לא דורשת ממני לעצור לקוחות ולהיות ניג'ס כמו במוצרי ים המלח הקטע שבעבודה הזו אני לא אהיה עובד חוקי.. ואצטרך להתסדר לבד על דירה בעיר הגדולה.. מה הייתם עושים ? ומנסיון עבר שלכם מה קורה שהויזת H2B נגמרת ?
 
ויזה H2B לרוב היא ל4 חודשים
יאיר, 09.08.10
 
אתה רוצה לנסוע ליותר מזה ? אני דווקא חושב שאל תתחשב במדינה בכלל. אין לזה חשיבות – אתה נוסע לעשות כסף ולעבוד ולא לטיול שנתי. הרבה צעירים נוסעים ושוכחים את זה בדרך. מה שכן , אם אתה מתחבר למוצר כזה או אחר – זה משהו אחר. אבל אל תתחשב במדינה – אין לזה שום חשיבות. אתה נוסע כדי לעשות כסף. זה נכון גם לגבי האגרסיביות של המכירה וכל זה – איפה שאתה לומד את המקצוע הזה (וכן – זה מקצוע לכל דבר) אתה לרוב מרוויח יותר.
 
המדינה זה פרמטר כי זה משתייך בכלליות למקום הגאוגרפי והמצב הכלכלי של המדינה
מקום, 09.08.10
 
יש מלא מדינות בארהב תיקח למשל את צפון דקוטה יש שם עגלות אבל אם היו שמה זה היה קטסטרופלי אוכלוסיה מעטה מאוד קח את מדינת ארקנסו אחת המדינות העניות בארהב וקח את טקסס איפה תעשה יותר בטקסס כי המדינה יותר גדולה כלכלה חזקה אנשים הון ולא כמו ארקנסו מוזנחים וקניונים מעפנים
 
להפך ככול שהמדינה נשמעת פחות אטרקטיבית עושים שם יותר כסף
גיא, 10.08.10
 
תקשיב מניסיון שלי במכירות בארצות הברית, דווקא כשעבדתי בהכי חורים עשיתי מלא כסף, ואילו מקומות שנחשבים סקסיים כמו ניו יורק,לוס אנגלס, מיאמי, בוסטון פילדלפייה,לאס ווגאס וכדומה לא עושים כסף בכלל. כמו כן עבדתי באייפודים האלו, זה דיי חרטא. לך על האופציה הראשונה עם המדינה הפחות אטרקטיבית. בכלל מניסיון בעגלות תחפשו תמקום הקטן יותר הפחות בולט והידוע יותר כחור. לרוב הוא עוד לא התגלה על ידי ישראלים ואפשר להרוויח שם כסף אמיתי. לשם המחשה בווסט וירגיניה בחודש הרווחתי 7000 דולר, נכון בחודש אחד חסכתי כמו שחסכתי בכול 4 החודשים האחרים שעסדתי יאני במקומות יותר "אטרקטיביים"
 
תודה אחי - עזרת !
אורן, 10.08.10
 
אשמח לשאול אותך כמה שאלות נוספות יש לך מסנגר או פייסבוק ?
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690