עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עבודה בארה"ב - לא עגלות
יוסי, 17.08.10
 
או קיי אז קצת עליי: אני כרגע נמצא בטקסס ועובד בעגלות של ים המלח. פוטנציאל יש. אבל לא כמו שציפיתי וגם לוקח הרבה זמן להגיע לסכומים האלה. זמן שאין לי. מה גם שהעבודה לא באה לי בטוב ואני סובל מכאבים קשים בעקבות העמידה הממושכת וגם נהייתי חולה מרוב העייפות (שפעת עם 39 מעלות חום) אני עכשיו יושב בבית ומתחיל לחשוב שאולי העבודה הזאת לא מתאימה לי. אז אני מחפש כיוונים אחרים. אם יש למישהו משהו טוב להציע שיכתוב לי למייל. אני בעקרון פתוח להצעות ואין לי בעיה לעבוד קשה פיזית.
 
איפה בטקסס אתה נמצא (ל.ת)
ליוסי, 17.08.10
 
איפה אתה בטקסס?
מושיקו, 17.08.10
 
אני עבדתי בטקסס
טקסס, 17.08.10
 
הייתי עובד בדאלאס מסיבות מועדונים שווים מאוד יש בדאלאס מועדוני חשפנות משובחים אין על מה לדבר אם טקסס רק דאלאס או יוסטון או אוסטין
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
oren, 22.08.10
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
הפורום אינו משמש במה לפרסום החברות.
 
חח.. למות..
יניב, 23.08.10
 
"אם טקסס אז רק : דאלאס או יוסטון או אוסטין". אלו המקומות הראשיים... ברור שלשם ילכו.

זה כמו להגיד : "אם אתה הולך לגור בנבאדה - אז רק ווגאס!"

או פלורידה : "רק אורלנדו, או מיאמי!!"

קליפורניה : "רק סאן פראנסיסקו או לוס אנג'לס!"

וכן הלאה.....

לגבי הבחור המתלבט שבטקסס... אחי, אתה לא צריך עבודה קשה. כי אם קשה לך לעמוד על הרגליים 10-12 שעות ביום, 6 ימים בשבוע - יהיה לך קשה בכל עבודה 'פיזית' קשה.

אני מנחש :

הגעת.. אתה יודע אנגלית ואתה גם בטח מרשים בהופעה. שמעת על מכירות של תותחים ואתה יודע בלב ליבך שגם אתה יכול למכור ואפילו יותר טוב מהם. אתה עולה על העגלה, יש לך ביטחון (!). אתה עוצר את הבחורה הראשונה.. היא מחייכת.. אתה מחייך.. יש מכירה.. הדגמה קודם. יש כימיה. יופי. יש מצב שאפילו אתה מביא אותה לבית הערב!! הנה באה המכירה.. רגע.. היא עומדת כשאתה מספר לה על המחיר.. שניה.. היא מזיזה את רגל ימין באי-נוחות בזמן שעין שמאל פוזלת לכיוון יד שמאל עם השעון... היא אומרת בהססנות ובמבוכה שהיא "כבר חוזרת"... אתה רואה שהיא אומרת כן.. היא רואה שהיא אומרת כן.. ההודית שמוכרת משקפיים מזויפים של גוצ'י רואה שהיא אומרת כן... אבל היא הולכת.. מתרחקת בעדינות ספק רצה.. ובלי להביט אחורה (סליחה, "מבלי להניד עפעף" יותר טוב כאן) היא נעלמת לך מהרדאר. זה קורה פעם פעמיים ביום. אתה מתבאס. ובמקום לחשוב על הבחורה השלישית והרביעית אתה מתרכז ברמת העייפות המטורפת שלך ובכמה כסף יש לך בארנק והאם הוא יספיק לרד בול ומרלבורו לייט. תוסיף לזה את העובדה שהרגליים שלך לא רגילות לעמידה כל כך ארוכה ומתישה, שכן לא שירתת בקרבי.. (אני מניח שלא היית לוחם. כי אם היית לוחם, ואתה מתלונן ככה כמו ילדה, אני ארביץ לך!) - ואז תוסיף את הכאב של הרגליים לעייפות ולתיסכול וקיבלת לך את תוצר הלוואי : חום. כמה היה לך? 49-50 מעלות? מסכן שלי.. שתית תה?

אחשלי.. באת לאמריקה לעשות כסף! לא לשבת בבית ולאונן ולבכות כואב לי אני לא יכול. ומה אתה מצפה? שמישהו יגיד לך : "אהה! אתה רוצה עבודה שהיא לא עגלה?! בטח! שניה, כתבת שאתה מוכן לעבודה קשה, אבל באותו משפט קיבלת חום ופיק (סליחה, "כאב"), רגליים. הממ.. אתה בטוח שאתה מוכן לעבודה שהיא לא עגלה..?".

קום מחר בבוקר. תעלה על העגלה. אל תמכור. תטרוף! תחפש נשים מבוגרות ותקרא להם. אל תדמיין את אמא שלך או את סבתא שלך. תדמיין את האמריקאיות הטחונות מהסרטים שיוצאות להם עם הפודל הצרפתי שלהם לטיול ומבזבזות כסף בהתעטשות. כי נחש מה : זה כאן! זה קורה כל פאקינג יום! כל מבוגרת כזאת מוכנה להוציא בין 400 ל-1000 דולר ביום! עלייך! רק כי אמרת לה שהקרם הזה ישנה לה את החיים!!! תעשה 2-3 מכירות כאלו ביום, אני מבטיח לך שגם עם הביצים שלך יתחילו לזעוק לעזרה אתה תשים חוטיני ותגיד להם לשתוק!

קח ת'צמך בידיים, אל תוותר לעצמך. תעלה על העגלה של ים המלח ותעיף לאנשים ת'צורה. ואני מבטיח לך... אחרי שתעשה כסף, כמו שאתה יודע שאתה יכול - אתה לא תרצה לעזוב את העגלה, אתה תרצה לפתוח אחת. ואם בכל זאת תרצה לעבור לעגלה אחרת "שמוכרת את עצמה" כמו כל המוצרים שהזכרת - לפחות יהיה לך נסיון אמיתי, ולא סתם טירונות.

יאללה אחי, בהצלחה.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690