עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
מחפש עבודה!
costa, 22.08.10
 
אוקיי אני מחפש עבודה בארצות הברית מעניין אותי לדעת יש עוד תחום עבודות שאפשר לעבוד בהן חוץ ממכירה ?
 
יש עוד אופציות
מריה, 22.08.10
 
כדאי לך להסתכל כאן בלוחות ולראות מה מציעים.
יש מובינג, ניקיון, מנעולנות ועוד...
 
הכול זה מכירה. גם ה"אופציות" הנוספות
יניב, 23.08.10
 
מבלי להתנשא כמובן,

האופציות הן אותן אופציות : מכירה.

מנעולנות : הלקוחה חושבת שהפריצה עולה $39 לפעמים $69, וכשאתה מגיע המחיר קופץ ל-179 דולר. אם אתה טוב. ואתה חייב להיות, כי אתה ע"פ אחוזים.

האחוזים נעים בין 30-40 ביום, ל-40-50 בלילה.

מכרת ב-100 דולר, קיבלת 35 לכיס. קמת ב-3 בבוקר, ומכרת ב-130, עשית 65 דולר. וכן הלאה.

כשאני אומר "מכרת" אני מתכוון שאמרת ללקוחה שהפריצה עולה ככה וככה (למרות שאמרו לה אחרת בטלפון). הסר דאגה מליבך, גם האמריקאים עובדים ככה. 5 אחוז מהמנעולנים, הם באמת חוקיים, והם דווקא לוקחים הכי הרבה כסף..

אתה כמובן קם בכל שעה וחייב להיות זמין 7\24 - אחרת לא יתנו לך עבודה בכלל. יש שם ה-מ-ו-ן כסף. אבל עבודה קשה (לא פיזית קשה, אבל ההשקמות באמצע הלילה יגמרו לך על הצורה בשבועות הראשונים).

מובינג :

אתה אומר ללקוח שזה עולה 100 בטלפון. או 200. או 500. כשאתה מגיע זה יותר. יש כל מיני 'חבילות' נוספות שדוחפים כמו אירגון הארגזים וכל הקיפול עצמו של הבית. לגבי תהליך העבודה - האמת היא שאני לא בקיא כל כך, זה יותר "חבר-פה-אוזן", אבל יש שמועות שזה קשה פיזית. גם לנהוג הרבה זמן זה לא קל. או להרים דברים כבדים (גם אם יש לך מקסיקנים שעושים את רוב העבודה. אגב, מקסיקנים הם הערבים של ארה"ב, אבל לא ניכנס לזה כאן).

שטיחים או מזגנים :
בד"כ הם באים יחדיו, שכן זאת אותה מכונה. שואב אבק עוצמתי. תעשייתי. (בערך פי 4 מהממוצע).

הלקוח מזמין אותך ע"פ המודעה של -49 דולר, ואתה מגדיל אותו ליותר. אם יש לו כתמים אתה משתמש במסיר כתמים. חיות מחמד - חומר מיוחד. שטיח עבה - חומר אחר. וכן הלאה. כמובן שאתה לא באמת שם אף חומר במכונה, אלא רק מקרצף את השטיח יותר טוב. אם יש ממש הרבה כתמים - יש דרכים להוריד אותם.

במזגן זה קצת אחרת. לא ניכנס לזה, אבל גם שם יש מכירה.

העבודה היחידה שהרבה ישראלים עובדים בה ואין בה שום דבר שקשור למכירה זה : נדל"ן. אהה.. אופס..


תחפש מסעדה ותגיד שאתה רוצה שם כלים. לא איכפת להם יותר מידי. זה מה שאני מתכוון לעשות בתור התחלה. אחרי זה 'יגלו' אותך בתור עובד טוב (וחכם, כי אתה ישראלי כמובן) - ואז תוכל להתקדם ומי יודע, אולי להיות מלצר ראשי או רב מלצרים (!). אני יודע שזה נשמע ציני, אבל הרבה כסף מעורב. גם אם זה רק טיפים. היי, בשביל זה באנו לפה, לא?
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690