עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
מחפש עבודה בווגאס..
רפייי, 09.10.10
 
שלום אני מעוניין לעבוד בווגאס בעגלות או במישרי שיער אני רוצה לטוס לארהב עוד 10 ימים יש לי ויזה אני רוצה לדעת איזה חברות אמינות וטובות יש שם והאם כדי לי לטוס לשם..
 
גן עדן באמצע המדבר
דנית, 10.10.10
 
טוב הייתי חייבת להגיב לך...אני עבדתי בווגאס בעגלות וזאת הייתה התקופה הכי יפה שלי בחיים. אני לא יודעת אם היית בווגאס בעבר אבל אין מקומות כאלה!אשכרה גן עדן באמצע המדבר. המון המון תיירים כל הזמן!! העיר הזאת חיה 24 שעות 7 ימים בשבוע. אני באמת ממליצה לך בחום לטוס לעבוד שם. בקשר לחברות יש מלא חברות סבבה תנסה להכנס לעבודה בארה"ב כאן למעלה. יש מלא חברות סבבה בווגאס אני וחברים שלי מהבית עבדנו בכמה חברות ובקניונים שונים וכולם היו מבסוטים. בקיצור חוויה אמיתית. היינו שם לפני שנתיים ועד עכשיו אנחנו חולמים על הפעם הבאה שנטוס לשם. איזה כיף לך תעשה חיים!!!
 
רק לא וגאס
רוני, 11.10.10
 
אני עבדתי בארה"ב במשך 3 שנים
ההמלצה שלי היא רק לא לטוס לוגאס- זאת עיר מדהימה אבל בעלי החברות שם היום הם ישראלים ערסים- רבים קשורים למשפחות פשע והיו שם הרבה מאוד מקרים של אלימות בזמן שעבדתי שם
החברה האלה עושים הרבה בעיות במשכורת
שים לב שאף אחת מהחברות הרציניות לא מתקרבת לשם
יש מספיק מקומות טובים אחרים לעבוד בהם בארה"ב
 
שטויות במיץ!!!!!
דנית, 11.10.10
 
אתה מדבר שטויות. מה קשור ישראלים ערסים?? משפחות פשע?? מאיפה אתה מפליץ את הדברים האלה? אתה מדבר כאילו כל החברות בווגאס ערסים ממשפחות פשע ועושים בעיות במשכורות?? אתה יודע כמה חברות יש בווגאס? אני מבינה שעבדת בכולם???? בקיצור תנוח.
 
אוי דנית...
שרון אליהו, 11.10.10
 
רואים שכבר שנתיים לא היית שם, אני לא יודעת מה היה שם פעם , אבל אני חזרתי עכשיו אחרי ארבעה חודשים בארה"ב (חזרתי ללימודים) וברחתי מווגאס כבר אחרי שלושה שבועות...איזה אנשים חסרי רמה... בושה!!!
לא שווה את הכסף
 
work in las vegas
ikuli, 11.10.10
 
אחותי
דנית, 12.10.10
 
את כנראה נפלת על חברה לא משהו..יש גם כאלה אין מה לעשות. כל אחד והחוויה שלו. אני יכולה להגיד לך שאני וחברים שלי אשכרה חולמים כבר לחזור!! כל אחד מאיתנו עבד בעגלה אחרת וכולנו היינו מבסוטים רצח על החברות שלנו.
ממש! יחס טוב, כסף טוב, היינו כמו משפחה כל הזמן יוצאים יחד למסיבות, צחוקים על העגלה. בגלל זה לא ברור לי על מה אתם מדברים!!
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690