עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
משטרת ההגירה משהוא?
רחלי, 13.10.10
 
משהוא או משהיא?חוותה את משטרת ההגירה או מכירה אנשים שחוו את משטרת ההגירה? זה הדבר שהכי מפחיד אותי בלעבוד שם וגם באיזה איזורים הכי מסוכן?תודה מראש לכל העונים אשמח שתפרטו את החוויה (לא רוצה להוציא ויזת עבודה..בגלל כמה סיבות..)
 
תקשיבי
קרן, 14.10.10
 
אני יודעת שזה קיים. אבל הייתי שנה וחצי בארצות הברית ולא נתקלתי בהם בכלל! עבדתי גם בלאס ווגאס וגם בטקסס ולא ראיתי שום שוטרי הגירה ולא נעליים. אני לא מבינה על מה מדברים. גם תכלס אנחנו מכניסים להם כסף, כל קניון מקבל אחוזים על המכירות של העגלה אז הם די מעלימים עין.
 
אני יכול לספר לכם
יניב, 14.10.10
 
שחברה שלי עבדה בעגלות ואחרי חודש אני טסתי להצטרף אליה. כשהגעתי לארה"ב..עוד בשדה
לקחו אותי מהתור(לא יודע למה נראה לי באתי להם רע) לקחו אותי לחדר והתחילו לשאול אותי שאלות למה הגעת לארה"ב? מה אתה מעוניין לעשות כאן? לכמה זמן הגעת? למזלי הכנתי בפנקס קטן שמות של בתי מלון,פארקים,מוזאונים. אמרתי שאני נפגש עם חברה שלי ושאני ממשיך איתה את הטיול חודשיים וחוזרחם הביתה ללמוד. אני מודה זה היה מאוד מלחיץ אבל הייתי רגוע הראתי להם את הרשימות שלי, הם אמרו לי תהנה בטיול וחזרתי לתור..זה היה איזה רבע שעה ואז פגשתי את חברה שלי והתחלתי לעבוד בעגלות. הייתי שם חצי שנה ולא ראיתי שוטרים בקניונים או משהו כזה. לידיעתכם..
 
אז מאיפה כל הסיפורים?...
רחלי, 14.10.10
 
אז מאיפה כל הסיפורים של משטרת ההגירה זה מפחיד ולא סתם אומרים את זה... איזה מקומות מסוכן..?שקרו מקרים וגם למה?תודה לעונים..
 
נשמה
עידית, 14.10.10
 
לפעמים אנשים סתם רוצים להפחיד. לא ברור לי מאיזה סיבה. אבל אני עבדתי בארה"ב במשך 8 חודשים וכל התקופה שלי לא ראיתי שוטר הגירה אחד. וואלה לא מבינה מה הסרט
 
צריך להיות זהיר
בר, 14.10.10
 
משטרת ההגירה לא קיימת הרבה ולא עושה ביקורות פתע בקניונים. אבל הם כן יכולים לבוא כתוצאה מהלשנה, עבירות על החוק והסתבכויות למיניהן. מה שכן חייבים לשמור על פרופיל נמוך- לא לעשות רעש, לא עבירות על החוק, אפילו לא תנועה או דוחות חנייה, לא לספר לאנשים שאתם עובדים לא חוקי וכוליה. אני אפילו השתמשתי תמיד בשם בדוי מלא גם כשקניתי דברים או הלכתי לבנק.
סיו חברות שנתפסו והופלו כתוצאה מחוסר זהירות. מצד שני חברות שפרופיל נמוך בשבילן הוא העיקרון הכי חשוב שורדות עבר שנים.
 
מסכימה לגמרי עם בר
רוני, 15.10.10
 
מקווה שגם אני לא אתקל בהםבעז"ה
רחלי, 15.10.10
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690