עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
מה המוצר הכי קליל וטוב למכירה?
רחלי, 07.12.10
 
היי רחלי
גל, 07.12.10
 
לדעתי המוצרים שיותר קל למכור זה המוצרים שנחשבים לא מוצרי עצירה כמו הספינרים, החצאיות, הצעצועים, חולצות אלקטרוניות וכאלה. זה פשוט מוצרים שמושכים את העיניים ואנשים באים לעגלה להבין על מה מדובר ובסוף הם תמיד יוצאים עם משהו.. שווה לך לנסות חברה שלי עשתה אחלה כסף בספינרים.אם את בדד סי מספיק זמן ולא מתאים לך אז תעברי עגלה חבל על הזמן. אבל רק אחרי שניסית כי שם זה הכסף הגדול אין מה להגיד. את בטח רואה את זה על הותיקים שם שנותנים בראש!
 
תודה חצאיות יש מצב
רחלי, 19.12.10
 
חצאיות זה מוצר אדיר!!!
נטע, 19.12.10
 
אני עבדתי בזה לפני שנתיים ועשיתי אחלה כסף! זה מוצר כיפי. לגמרי מושך את האנשים כמו שרשמו כאן. גם כיף למכור את החצאיות כל היום את רק משחקת עם החצאית ועושה כל מיני תלבושות מגניבות זה יכול להיות חצאית, שמלה, טופ זה מגניב לגמרי ויש במלא צבעים ובכל מיני בדים. ואפשר חופשי להעיף כמה כאלה. בנות מאוד מתלהבות מהמוצר וזה גם אחלה מתנה! את גם עוצרת אנשים אבל הרוב באמת באים לעגלה כי מעניין אותם מה שאנחנו עושות עם החצאית הם מתקרבים כדי להבין על מה מדובר ובדרך כלל לא עוזבים בלי שהם לוקחים חצאית או 2 למי שהם אוהבים. ההדגמה כיפית והמוצר יחסית קליל וכיפי. אני ממש נהנתי מהתקופה שלי בחצאיות ועשיתי כסף ממש טוב!
 
לפי מה שראיתי בתגובות שלך
רחלי את חופרת, 20.12.10
 
זה שאת לא מתאימה אולי למוצרי עצירה את חופרת פה לאנשים וזה מעצבן אחרי הקריסמס הולך טוב בחצאיות בלאס וגאס לכי על זה
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690