עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עבודה בחו"ל
לילך דור, 19.12.10
 
היי לכולם, אני ממש רוצה לעבוד בחו"ל. הקטע הוא ששמעתי שרימו כל מיני אנשים שעבדו שם ואני ממש פוחדת שירמו גם אותי. אם איזה חברות לא כדאי לי לעבוד. איך אני יכולה לדאוג שלא ירמו אותי? תוגה רבה למי שיכול לעזור!
 
היי לילך! מה קורה?
רותם, 20.12.10
 
תראי גם אני כשנסעתי לפני שנתיים חששתי מאוד. זה היה חדש לי ולא עבדתי בעגלות לפני. כל מי שדיברתי איתו אמר לי לבדוק טוב טוב על החברה לפני שאני נוסעת והאמת שהפחידו אותי עד שהגעתי למצב שלא בא לי לטוס. אז אם את רוצה עצה ידידותית זה קודם כל לא להקשיב לאנשים כי אז את תהיי מאוד מבולבלת! מניסיון! מה שבסוף החלטתי לעשות זה להקשיב רק לעצמי! נרשמתי לאיזה 5 חברות שונות באינטרנט. כל החברות יצרו איתי קשר בטלפון. אני זוכרת שהייתה חברה 1 שכבר מהטלפון הם לא באו לי טוב אז אותם ישר פסלתי. עם 4 החברות האחרות נפגשתי במשרדים שלהם כולם ישבו בתל אביב ופשוט עשיתי שיעורי בית שאלתי את כולם את כל השאלות החשובות - כמה אחוזים הם נותנים, כמה זמן תקופת ההכשרה, איפה גרים, כמה משלמים, מי אוסף אותי משדה התעופה. חפרתי לכולם בטירוף!!! בסוף היה לי קשה לבחור בין 2 חברות שסימנתי כהכי טובות לפי התנאים. בשלב הסופי לקחתי מספרי טלפון של עובדים של החברות שנמצאים בחו"ל. דיברתי עם מישהי בשם ליטל שהייתה מקסימה ויכולתי להרגיש דרך הטלפון שהיא דוברת אמת ושבאמת טוב לה. היא אמרה שכולם מקסימים ונתנה לי כל מיני דוגמאות לכמה שהם בסדר וואלה החלטתי ללכת על החברה הזאת ואני רוצה להגיד לך שהייתה לי חוויה מדהימה, חברה מיוחדת, אנשים מדהימים!! מסקנה - תעשי שיעורי בית עוד מהארץ ותשאלי את כל השאלות שיש עד שתרגישי מי החברה שהכי מתאימה לך.
 
עבודה
לילך דור, 20.12.10
 
תודה רבה שענית לי... למען האמת אני עושה כתבה עיתונאית על חבר'ה כמונו שיוצאים לחו"ל ומרמים אותם. זה יכול להיות לגמרי בעילום שם... אני צריכה עדויות של אנשים שרימו אותם וכל מיני מידע על חברות שעושות דברים מפוקפקים..
יש לך סיפורים כאלה לספר לי?
אנשים שהלכו לעבוד בחברה לא טובה ונדפקו?
חברות שידועות שהן דופקות אנשים?
אני ממש אשמח אם תוכלי לענות לי. והמון תודה על העזרה!
 
לילך
רותם, 21.12.10
 
היי לילך, אני מבינה מה שעברת שם אבל אני כן חושבת שאנשים כמוך לדעתי רק עושים רע וקצת גם מטעים אנשים אחרים. אני מבינה שהעיתונאים אוהבים את כל ה"צהוב" הזה שמוכר טוב יותר אבל נראה לי יהיה לך הרבה יותר קל לעשות כתבה על סיפורי הצלחה של אנשים שם כי סהכ הרוב הם כאלו הרי. בתור מי שעבדה בחו"ל כבר פעמיים ומכירה לא מעט חברות וידידים שלי שטסו לאחרונה ובעבר, הרי רוב הסיפורים הם לא כמו מה שחווית שם. בזה שאת כותבת את זה את יוצרת תמונה מעוותת של המציאות ומטעה הרבה אנשים אחרים. כמו בכל דבר, אני מבינה שחטפת כוויה כלשהי – וברור שצריך לבחור את החברה שעובדים בה בצורה בררנית אבל זה נכון סה"כ גם לעבודה בארץ...
 
למה לכתוב רק על הרע יש גם טוב-
נועה, 10.03.11
 
האמריקאים מאפשרים למי שרוצה לעבוד חוקי להשתתף בתוכניות כמו מחנות קיץ ואופר. רוב החברה שמשתתפים בתוכניות האלה נהנים מאוד ובאופר אפילו מרוויחים כסף. נכון שבעגלות עושים יותר אבל עובדים הרבה הרבה יותר קשה (ולרוב לא חוקי)
 
היי רותם!
גיא, 12.03.11
 
אני גם מאלה שאוטוטו נוסעים אבל עדיין עם מלא סימני שאלה בראש...אני יודע שזוהיא טיפת חוצפה לבקש אחרי הכל עבדת קשה בשביל זה, אבל יש מצב שתוכלי לומר לנו את שם החברה? זה דיי יצמצם את רשימת החברות המומלצות כי את נשמעת אדם אמין ואמיתי שבאמת מצא את החברה הנכונה.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690