עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עזרה בקשר להארכת שהייה- דחוף
michal, 06.02.11
 
מתארת לעצמי שהנושא נטחן אבל לא מצאתי תשובה ספציפית לשאלה הספציפית שלי.. אם אני שולחת מסמכים לבקשת הארכת שהות בארה"ב, האם כל זמן שהם בטיפול אני עדיין חוקית כאן? כלומר, במה זה בא לידי ביטוי? זה יסומן לי בדרכון באיזושהי צורה? (שלא נשארתי כאן לא חוקי)בעתיד אם ארצה להכנס לארה"ב זה לא יהווה מכשול? תוך כמה זמן מחזירים תשובה? ומרגע שקיבלתי נניח תשובה שלילית עליי לעזוב במיידי?... בקיצור.. מומלץ או לא? תודה רבה רבה!! אשמח לכל מי שיש לו טיפת מידע או ניסיון בעניין!
 
למיכל
רועי, 07.02.11
 
אני יודע שאם את מגישה את הבקשה בזמן(הכוונה לפני שמגיע התאריך שרשמו לך בדרכון)ואת בתהליך אז את נחשבת חוקית והכל בסדר ואם את ואת נשארת שם חוקית עד לתאריך החדש שהם נותנים לך ואם את מקבלת תשובה שלילית הם מבקשים תוך שבועיים בערך לעזוב את ארה"ב וגם ככה את חוקית כי הכל היה באישור. זה מה שאני זוכר אבל אני כמובן לא רוצה להטעות אותך וכדאי שתבררי עם עורך דין או מישהו שמבין בזה..בכל מקרה זנ שווה כי זה נותן לך עוד זמן בארה"ב. משהו חשוב - אם את מחליטה לעשות את זה תשמרי את כל המסמכים וההתכתבות שלך עם כל הגורמים(חשוב)
 
תודה! (ל.ת)
michal, 07.02.11
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690