עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
פוחדת מרמאים!!
משוחררת טרייה!!, 15.02.11
 
השתחררתי לא מזמן מצהל ואני מחפשת לעשות כסף קל ומהיר בחו"ל וכמובן בעיר אהובה עליי ניו יורק. כנראה אני יסע לבד ואני מאוד פוחדת ליפול לחברה של רמאים.איך בודקים את האמינות של החברה??יש כל כך הרבה חברות...האם תוכלו להמליץ לי על חברה טובה בעלת יחסי אנוש???
 
אין מה לפחד ממעסיקים אלה מ....
רווית, 15.02.11
 
גם אני באותו סיטואציה והחשש שלי הוא דווקא מה יקרה באם יתפיסו אותי - הבנתי שהיום הם הרבה יותר קשוחים ושאם נתפסים אי אפשר להיכנס לאמריאה שנים רבות. לא זה מה שמפחיד אותך?
הבנתי שאין אופציות חוקיות חוץ מעופר עם ילדים שזה לא התחום שלי.
 
למשוחררת!!
רעות, 15.02.11
 
קודם כל מזל טוב וברוכה הבאה לאזרחות!! אני עבדתי שנה בארצות הברית בדיוק לפני שנתיים והרגשתי בדיוק כמוך! לא ידעתי איך לבחור חברה שמתאימה לי ושמעתי כל כך הרבה סיפורים מפחידים שלא ידעתי כבר מה לעשות. נעזרתי באחות של חברה הכי טובה שלי שעבדה בחו"ל והיא נתנה לי כמה נקודות חשובות שמאוד עזרו לי - את צריכה לדבר עם כמה חברות שונות שעובדות בניו יורק ולברר באיזה קניונים הם עובדים, כמה אחוזים הם נותנים, איפה גרים וכמה משלמים על זה וכמובן גם לדבר עם מי שיהיה המנהל הישיר שלך. את כבר תרגישי אפילו דרך הטלפון אם יש חיבור. משהו שאת לא יודעת וגם אני לא ידעתי עד שהגעתי לשם, יש מלא חברות מלא!! אמריקה מפוצצת עגלות של ישראלים מה שאומר שבמקרה הכי גרוע את עוברת לחברה אחרת תוך יום! עזבי אותך הכל שטויות, את הולכת לעשות חיים אין על לגור בחו"ל, זו חוויה מדהימה והיא תעשה לך רק טוב :)))))
 
רווית
רעות, 15.02.11
 
אין לך ממה לפחד! תאמיני לי. אני עבדתי בחו"ל ולא ראיתי שוטר הגירה אפילו פעם אחת. תהיי בטוחה שאנחנו מכניסים להם כסף והם דווקא לא ממש רוצים שנעזוב. ודרך אגב אם זה ממש חשוב לך אז יש המון חברות שעובדות עם ויזת עבודה או עם אישורים...
 
אישורי עבודה - איך מוצאים?
רווית, 15.02.11
 
זה בדיוק מה שאני מחפשת - אישורי עבודה. אני לא כל כך מנוסה ולכן נעזרתי באבא שלי שקצת מבין בעיניינים והתוצאה - אני לא מצאתי אף חברה שנותנת בארץ אישורי עבודה. הרבה מבטיחים שבאם אגיע לארצות הברית כתיירת לאחר מכן הם יחליפו לי את הוויזה לויזת עבודה אך מתברר שאין דבר כזה יותר.
ויזת העבודה היחידה שמצאנו זה עבודה במחנות קיץ או אופר - לצערי עבודה עם ילדים זה לא בשבילי ולכן לצערי אני כרגע נשארת בארץ.
 
אבל זה לא נכון
רעות, 15.02.11
 
כנראה לא חיפשתם כמו שצריך. יש לא מעט חברות שמספקות אישורי עבודה כבר מהארץ, אני מניחה שעם תנאים מסויימים. כי זה עולה להם כסף וכאלה אז בטח את צריכה לחתום לחצי שנה משהו כזה אבל אני לא רוצה להטעות אותך לגבי התנאים כי זה מה שנראה לי אני לא יודעת את זה בוודאות. מה הבעיה? כנסי לעבודות בארצות הברית באתר ותעברי מודעה מודעה תבדקי איזה חברה מספקת כבר מהארץ ואפילו תשאירי את הפרטים לכמה חברות שנראות לך ותשאלי אותם כשהם יתקשרו..זה לא צריך להיות סרט! אגב סתם שתדעי שאני עבדתי שנה בארה"ב רק עם ויזת תייר והכל היה סבבה לגמרי. אבל אם זה מפריע לך ואת מרגישה חייבת אני מבינה למ רות שכל הסיפורים גורמים לזה להיראות מזה סרט וזה באמת לא נכון. רק שאת שם את מבינה את זה..
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690