עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
קיים חוזה בעבודות בחו"ל?
אלכס, 25.02.11
 
לילה טוב לכולם. אני ממש חדש בתחום אז סליחה מראש על ה"בורות". שאלתי מתייחסת לנושא האם חותמים על חוזה כלשהו לפני שיוצאים לעבוד??? בעיקרון אני בן 24 וחולם לצאת לעבודה באיזור קנדה/ארה"ב בקיץ הקרוב. העיניין הוא שיש לי עבודה קבוע בארץ. הנושא של החופשה מהעבודה הזאת הוא לא בעיה, הבעיה היא האם קיים רישום בארץ על כך שאני עובד?? כי ברגע שזה עבודה רשמית שאומנם היא בחו"ל אבל החברה רשומה בארץ - זה ממש לא אופציה בשבילי, לצערי. מצעד שני האם קיים הסכם/חוזה עבודה כלשהו שעל סמך זה יהיה לי ביטחון שלא ידפקו אותי/יזרקו אותי/לא ישלמו לי משכורת בזמן. בבקשה אליכך כאל אנשים מבינים לעשות לי מין יישור קו שכזה בנושא שצוין למעלה.
 
היי אלכס
טלי, 26.02.11
 
מה קורה? יש חברות שעובדות עם חוזה ויש חברות שלא.. לא קיים שום רישום בארץ שאתה עובד לדעתי. החוזה קיים על מנת לחתום על התנאים עוד מהארץ בשביל הבטחון שלך. לא כולם עושים את זה אבל יש הרבה חברות שבמידה ותרצה יחתמו על חוזה ללא שום בעיה. אתה יכול להשאיר את הפרטים שלך לכמה חברות שונות בלוח ארצות הברית ולוח קנדה כאן באתר, יחזרו אלייך מספר מעסיקים שונים ותבדוק מי נותן לך תנאים יותר טובים ומי עובד עם חוזה מהארץ כמו שאתה רוצה. אני ממליצה לך בחום לעבוד בחו"ל, הכסף ממש ממש טוב והחוויה מטורפת :)אני גם עבדתי בארה"ב חצי שנה ואני מקווה לעשות עוד תקופה בקרוב..
 
ניתן להחליף בין מקומות עבודה?
אלכס, 26.02.11
 
תודה טלי, מבחינתי זאת הייתה נקודה קריטית האם להתעסק בזה בכלל או לא.
אני מבין שאם משהו לא מסתדר אפשר להחליף מקום עבודה תוך כדי שהיה במקום, השאלה האם זה פרקטי??
מישהו התנסה בזה בעבר??
 
אלכס
טלי, 27.02.11
 
כמובן שאפשר להחליף, בקחלות אפילו. אני עבדתי בחברה בווגאס חודשיים ולא כל כך הסתדרתי שם, היו שם בנות ממש לא לטעמי ולא אהבתי איך שהחברה מתנהלת אז פשוט עזבתי, באותו יום הסתובבתי בכמה קניונים בעיר וכבר סגרתי באותו יום חברה אחרת. לקחתי יומיים חופש להתארגן על עצמי ועברתי לחברה הזאת ושם זה כבר היה עולם אחר. עשיתי כסף יותר טוב, האנשים היו סבבה לגמרי, המנהל הישיר שלי היה מתוק אמיתי והכל הסתדר. אנשים לא מבינים כמה זה פשוט ואיך תוך שנייה עוברים לחברה אחרת אם לא הולך.. זה קורה, שטויות..לא חסר עבודה ולא חסר עגלות זה בטוח, תמיד מסתדרים..
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690