עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
בבקשה עזרה במציאת עבודה בווגאס
שני חלפון, 27.02.11
 
יש לי כמה בעיות: 1. האם אפשר לעבוד בווגאס שאני שומרת כשרות ושבת? 2. האנגלית שלי לא משהו בכלל פחות מבסיסית . מה עושים? 3. איך מזג האוויר בווגאס? חם? 4.יש קהילה יהודית בווגאס??
 
ליטל
היי שני, 27.02.11
 
אני מתה על ווגאס!! אחלה עיר. עבדתי שם שנתיים... ברור שאפשר לעבוד אם את שומרת שבת, היו איתי בחברה 2 בנות שהיו שומרות והם פשוט עבדו כל יום שישי עד כניסת השבת. יום שבת זה היה היום חופש הקבוע שלהם. ועבדו רגיל כל השבוע. אין בעיה עם זה אני מאמינה שאם תגידי מראש שאת שומרת שבת ושזה חשוב לך אז יתנו לך משמרות בהתאם - זה לא בעיה. לגבי האנגלית - את לא צריכה יותר מאנגלית בסיסית להסתדר (באחריות) כל פעם משתפרים. זה לא יאומן איזה מהר משתפרים שם. פשוט שומעים את זה כל היום בסוף זה גם נכנס עמוק עמוק. חם רצחחח בווגאס. בחורף קר פצצות(מדבר) אבל רוב השנה ממש ממש חם! ברמות!! זה מזה כיף. יש המון המון יהודים בווגאס מלא!! יש מסעדות כשרות, יש סופרים עם אוכל כשר - הכל טוב, כל מה שאת צריכה יש שם הרבה ובגדול. תעשי חיים!!!
 
היי ליטל , שאלה
שני חלפון, 27.02.11
 
ליטל כנסייי
דנה , 27.02.11
 
אני מרגישה כאילו אני זו שכתבתי את ההודעה שלך ואנחנו על אותה הסירה , אני מאוד אשמח להתלוות אלייך למציאת עבודה בווגאס וגם אני שומרת שבת בבקשה תשאירי לי את המייל שלך ונראה איך אנחנו מתקדמות מפה - ילילה נפלא
 
לשני ודנה
ליטל, 28.02.11
 
לשני - סורי מאמי החברה שאני עבדתי בה כבר לא עובדת היום. זה היה לפני 4 שנים :)
רוצה עצה - עזבי אותך מלקבל המלצות מאנשים כי כל אחד עובד את החוויה בצורה אחרת ומה שמתאים לי אולךי לך לא יבוא טוב, צריך לנסות. חשוב שתבדקי עם חברות מה התנאים שהם נותנים ואיפה הם עובדים, זה הכי חשוב! ואז תוכלי להחליט..תבדקי איפה את מקבלת תנאים יותר טובים ומי עובד בקניון הכי גדול, מרכזי ומתוייר.
דנה - מותק הייתי באה איתך בכיף!!!! אבל אני באמצע התואר.. עוד שנה וחצי ראם את רוצה בכיף!!!
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690