עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
מסמכים לראיון בשגרירות
lee, 22.03.11
 
היי ניגשתי לפני שלושה חודשים וקיבלתי סירוב לצערי הרב. אני עובד במשך שנה+, בנק מסודר, אבל לא קיבלתי בכל זאת ויזה . רציתי להרשם ללימודים פיקטיבית. מה אני צריך לעשות, איפה הכי זול , ואיך אפשר לבטל ? חיפשתי באינטרנט מידע לא מצאתי
 
תגיד
אייל, 23.03.11
 
שהיית בשגרירות – מישהו הסתכל על החומרים שהבאת ? היית אסרטיבי מספיק? כי לפי מה שאתה מספר פה אין שום סיבה שלא תקבל ואני במקומך הייתי מתעקש על זה שם - בכל זאת אתה משלם לא מעט כסף על ההוצאת ויזה הזאת!
 
מספר כללים לקבלת וויזה:
וויזהמן, 23.03.11
 
1. תלושי שכר מעל ל 4000 שח - מתחת לכך זה לא נחשב בעינהם.
2. מכתב ממעסיק - חייב להיות הגיוני (דוגמא - לא יתכן לעבוד באורנג ולקבל אחרי חודשיים של עבודה אישור לחופשה של שלושה חודשים)
3. לתת הסבר מה אתם עושים בחזרתכם - מתחיל ללמוד לדוגמא כולל הסבר מדוייק מה אתה מתכוון ללמוד.
4. הופעה רצינית - לא זרוק , להגיד בוקר טוב מנומס, לענות רק על מה ששואלים.
5. להבין שבגלל שרוב הישארלים הצעירים עובדים לא חוקי בארה"ב אז אחרי 10 שנים האמריקאים התעוררו ואי אפשר להאשים אותם - רק אנחנו אשמים בכך. גם ישראל לא מעודדת אמריקאים להגיע לישראל כתיירים ולמכור בקניונים.
 
לא, לא ראו את המסמכים
lee, 27.03.11
 
חשבתי שזה טיפה יותר בנחמדות, ובאמת השבתי לה על הכל. לאחר מספר שאלות עם מי אני טס ולאן,
היא הודיעה לי "מצטערת .. אתה לא מקבל.. you need more experience" ואז לא הבנתי מה קרה אז אמרתי "אבל למה יש לי פה מסמכים והכל" (חשבתי שהיא אמורה לבקש אותם ממני ואני לא אמור לדחוף לה אותם) והיא כבר התעלמה ממני וקראה לבא בתור.
 
באסה
מיכל, 27.03.11
 
היית צריך להיות טיפה יותר אסרטיבי בעניין הזה כמו שאמרו כאן למעלה, אבל לא נורא, תן ניסיון עוד חצי שנה. אני יודעת זה ממש ממש מעצבן אבל באמת שאין מה לעשות..
 
תגובה למיכל
lee, 28.03.11
 
מה זה אומר להיות יותר אסרטיבי?
כן דיברתי בשלווה , כן הייתי נינוח .
כשהיא שאלה אותי עם מי אני מתכוון לנסוע אמרתי עם אמא, והיא שאלה לאן אז אמרתי לה ניו יורק ולאס וגאס. אולי כאן הייתה הבעיה.
 
לא
מיכל, 28.03.11
 
מה זה קשור? למה אין אנשים שטסים עם ההורים שלהם לטיול בארה"ב? היעדים הכי נחשקים הם ניו יורק, מיאמי ווגאס לוס אנג'לס וכאלה, לא נראה לי שזה בגלל זה וכן שהיא אמרה לך שלא קיבלת היית צריך להגיד לה אבל למה? אני רוצה שתתני לי סיבה, אפילו לא הסתכלת על המסמכים שלי, שילמתי הרבה כסף ואני רוצה להבין מאיזה סיבה את לא מאשרת לי לקבל ויזה, יש מצב שזה היה עוזר. אבל מה מזה משנה עכשיו בקטנה... מה שצריך לקרות קורה וכנראה שעכשיו לא מתאים שתטוס לשם. יש עוד יעדים, לא חסר!
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690