עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
האם יש עבודה בגיל 30 בניו יורק
שי, 27.03.11
 
אני בן 30 ואני שואל האם אני יכול למצוא עבודה בניו יורק? איזה עבודות אפשריות שם שמקובל לצעירים בגילי? והאם לאנשים בגילי עושים יותר בעיות פחות בעיות בלהוציא ויזה? תודה לכול מי שיכול לעזור!
 
היי שי
ליהי, 27.03.11
 
לגבי הויזה - זה לא קשור לגיל, זה קשור לסטטוס שלך. אם יש לך עבודה מסודרת ורכוש כמו רכב על שמך, חוזה על דירה, כסף בבנק וכדומה אז יש לך סיכויים יותר גבוהים כי זה בעצם מראה שיש לך סיבות לחזור לארץ ושאתה לא מתכוון לעבוד או להגר. אתה יכול למצוא הרבה עבודות בניו יורק, יש מכירות ציורים או מכירות בעגלות, יש מנעולנות יש עבודה בתור סוכן שטח של משחקי וידאו, יש כל מיני. תעיף מבט כאן למעלה בעבודה בארה"ב ותחפש לפי ניו יורק. אגב אתה לא זקיינע 30 זה צעיר ותתפלא כמה אנשים בגילך עובדים בחו"ל!!
 
תודה ליהי
שי, 27.03.11
 
יש עבודה לחרוצים
אביאל, 27.03.11
 
תראה ניו יורק זו עיר מטורפת יש עבודה לכולם אם אתה חרוץ ורציני לא משנה הגיל אני חי בניו יורק כבר 10 שנים ועובדים אצלי ישראלים בעלי משפחות בכל הגילאים בהצלחה גבר!!!
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690