עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עבודה בחול - וירגו
דן, 01.05.11
 
שלום. אני בתהליכים של הוצאת ויזה ויש לי כמה שאלות לגבי ויזה ולגבי החברה עצמה - וירגו: 1. מישהו יודע משהו לגבי ה500$ של המענק לסטודנטים? הם אמרו לי בטלפון שיש את המענק הזה אבל כששאלתי בפגישה אז אמרו לי שזה רק לסטודנטים של וירגו הותיקים - נשמע קצת כמו חירטוט. 2. באתי לשם לפגישה וביום הראשון כבר היתה לנו הרצאה מאוד מאוד ואפילו יותר מדיי כללית. מיד לאחר מכן היו ראיונות שנראו ממש שיטחיים. בפגישה הבאה כבר התחילו לעשות את החפיפה הראשונה מתוך שלוש והרגשתי כאילו זו איזו רכבת שמכשירים אותנו על ההתחלה בלי שיש לי מושג עדיין מה אני רוצה ואיזו מדינה ושפשוט הכל מהר מדי בלי שנתנו לנו רקע. כבר באותה ההרצאה (השניה - שבה מספרים כבר על המוצר) קיבלנו הערות על הבגדים שיש להביא והצורת עבודה. ואני עוד בשלבי ההוצאה לויזה בלי שיש לי עדיין תור לשגרירות. מה אתם אומרים על זה? 3. וגם באתר הם מציינים שיש להם מחלקת ויזות אבל בפועל רק הפנו אותי לvisa2al ואין לי מושג בנושא כי לא קיבלתי יעוץ. אני מנסה להבין מה ההבדל עדיין בין ויזת סטודנטים לויזה של תייר. למה אי אפשר לעשות לי ויזת סטודנט? אולי זה עדיף? אבל זה שאלות שאין במה לשאול אותן בוירגו. אפשר לדבר עם הרכזת כוח אדם שם אבל למה לא דיברנו איתנו על זה? הכל שם מתנהל בצורה של הרצאה כללית ואז אתה יכול לדבר עם הרכזת וזה הולך בצורה "שאלה-תשובה". בלי שיש לי רקע. הם לא יעצו שום יעד ולא מסבירים כל כך את השיקולים שלהם לאיזו מדינה להפנות אותנו (אלא אם שואלים אותם ואז עונים בצורה עקיפה ולא אמינה. כל בחורה נותנת את התירוץ שלה למה לא ניו זילנד לדוגמא). 4. נושא החוקיות בכלל כמעט לא הוזכר. באתר כתוב חוקי חוקי חוקי אבל בפועל נראה לי שזה חוקי רק למי שיש לו דרכון זר. אפילו בפגישה כששאלתי הם אמרו לי שזה לא חוקי אבל למה לא אמרו את זה בהרצאה? או מיוזמתם בפגישה למה לא מבהירים את זה? יש לך אולי מה להגיד על החברה? דברים טובים/רעים? חוץ ממה שכתבי כאן הוא נראים אחלה חברה ומיומנים. ומדברים המון על יחס אישי (למרות שאני לא ראיתי כל כך הרבה יחס אישי כאן בארץ. אבל הרבה הומור וקלילות) הם גם מתחייבים למינימום 1200 דולר בחודש הראשון. שזה יתרון גדול תודה מראש!
 
עבודה בחו"ל
Katie, 01.05.11
 
קודם כל תרגע
שלי, 01.05.11
 
בלי להעליב אבל אתה נשמע קצת לחוץ. בלי לעשות פרסומת זאת חברה מאוד ותיקה שיודעת מה היא עושה ואתה יכול לשאול אותם על הדברים שאתה לא יודע (אולי נפלת על איזה נציגה שלא יודעת - דבר עם מנהלים שם)
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690