עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עזרה בקבלת ויזה
עידן, 04.05.11
 
אין לי מושג אם זה המקום אבל נראה לי שיש פה אחלה חברה, בעבר ניסיתי להוציא ויזה לארצות הברית ולא קיבלתי סירוב מהשגרירות פשוט נתנו לי מין דף כזה שיש לו תוקף של שנה שאני יכול לחזור מבלי לעמוד בתור או לשלם כסף נוסף על מה ששילמתי, השנה הזאת היא בעצם שבפעם הבאה שאני בא לבוא עם מסמכים כי לא באתי עם כלום בפעם הקודמת, כרגע אני יכול להראות להם חוזה שכירות שיש לי לדירה שאני שוכר שהחוזה הוא לשנה אם זה מעניין אותם, יש לי תיק במס הכנסה + במע"מ כביכול חברה פיקטיבית אמרתי אולי זה יעזור זה תיק שפתחתי לא מזמן. עם תלושי משכורת ותדפיסי בנק אני קצת בבעיה כי אני עובד בלי תלוש אם יש פה מישהו שיכול לעזור ולהכווין אותי מה להביא להם אני אודה לו מאוד תודה .
 
היי עידן
דנה, 05.05.11
 
בגדול כל דבר שיראה להם שיש לך סיבות לחזור לארץ ושאין לך כוונות לעבוד שם.. כל מה שאמרת זה מעולה! חוזה שכירות, תיק במס' הכנסה, תלושי משכורת ותדפיסי בנק. בעקרון זה נראה לי מספיק אבל, אם בנוסף יש לך עוד דברים שיכולים לעזור זה תמיד טוב, רכב על שמך, טפסי הרקשמה ללימודים. אבל גם מה שציינת מעולה! אגב הדבר הכי חשוב זה לא לשקר לשגרירות. תגיד להם את כל האמת.
 
עצם העובדה שאני מביא מסמך
עידן, 06.05.11
 
שהוא בכאילו יש לי עסק זה שקר, עד כמה הם יכולים לבדוק לעומק את הנושא אין לי מושג...
 
הם
דנה, 06.05.11
 
יכולים לבדוק הכל עד הפרטים הקטנים, תהיה בטוח בזה. אני מאוד ממליצה לך לא לשקר להם ולא לעשות את זה. חבל פשוט שיבינו שאין לך באמת עסק ואז גם לא תקבל ויזה וגם זה יהיה רשום להם והם יפסלו אותך לשנים הקרובות, חבל.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690