עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עבודה בלו-אנג'לס
אייל נועם, 08.05.11
 
מגיע לארה"ב בשבוע הקרוב. מעוניין למצוא עבודה מתאימה. מה מומלץ לעשות?
 
היי אייל
יערה, 08.05.11
 
אני עבדתי בארצות הברית, גם בווגאס וגם בלוס אנג'לס. אם אתה בארץ, אני ממליצה שתיפגש עם כמה חברות שונות שעובדות בלוס אנג'לס ותבדוק איזה תנאים כל חברה מציעה. כמובן שאתה יכול גם להגיע לשם ופשוט להתחיל לחפש בקניונים זו גם אופציה. אבל אני חושבת שכדאי לך לבדוק קצת אם גם ככה אתה טס רק עוד שבוע. אתה יכול להכנס למעלה לעבודה בארה"ב ולחפש לפי לוס אנגלס ויופיעו לך כל החברות שעובדות שם באזור. תשאיר להם את הפרטים שלך ושהם יתקשרו תשאל אם יש אפשרות להפגש איתם כמה שיותר מהר כי אתה פשוט טס עוד שבוע. תשאל כל חברה כמה אחוזים היא נותנת, איפה אתם גרים, באיזה קניון עובדים, מה שעות העבודה, האם יש בונוסים וכל מה שחשוב.. ואז תוכל להשוות ולבדוק איזה חברה יותר מתאימה לך. העבודה הזאת לא קלה בשיט אבל אם אתה רציני אז אפשר לעשות כסף גדול שאין דברים כאלה. עבדת בזה בעבר? או במכירות בכלל בארץ?
 
תודה ליערה אין
אייל נועם, 09.05.11
 
לאייל
יערה, 09.05.11
 
אוקי אז אין לך מספיק ניסיון..אבל גם אני לפני שעבדתי בעגלות לא עבדתי אף פעם במכירות וואלה עם הכשרה טובה כל אחד יכול להצליח בוודאות וכמובן נחישות ורצון תמיד עוזר :)
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690