עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עזרה בבקשה
רועי, 17.06.12
 
שלום אני בן 22 ואני שוקל לטוס ולעבוד בחו"ל. יש לי כמה שאלות 1. האם יש עבודות טובות יותר מאשר בעגלות ? 2. מה לגבי אישור עבודה אני יודע שזה לא חוקי לעבוד בארה"ב. 3. האם יש גם זמן פנוי חוץ מהעבודה ? 4. במידה ולא כדאי לטוס לארה"ב מפאת חוסר אישור עבודה לאן כן כדאי ? אשמח לתגובות מאנשים בעלי ניסיון ! תודה מראש !
 
לרועי
בעלת ניסיון, 18.06.12
 
יש לך אזרחות אמריקאית? אם יש אז אתה יכול לעבוד בכל מה שתרצה. תלוי מה אתה מגדיר טוב ומהי מטרת הנסיעה שלך. אני אסביר לך למה אני שואלת - אני טסתי לארה"ב בגלל שלא היה לי כסף לממן לעצמי לימודים. אמנם העבודה הזאת היא לא העבודה האידאלית כי צריך לעמוד הרבה על הרגליים ולהוציא הרבה אנרגיות וכל היום לחייך ולפעמים לא בא לך כי אתה קם הפוך, אבל בשורה התחתונה היום עושים יותר כסף בעגלות מרוב המקצועות שתוכל למצוא בארץ. לדעתי, שווה את זה, במיוחד אם יש מטרה וזה לתקופה מסויימת.
לגבי האישור עבודה- שלא יעבדו עליך!! אין דברים כאלה בארה"ב. כולם עובדים עם ויזת תייר רגילה ולא באופן חוקי. תחשוב רגע, אם זה היה גורם לבעיות כמו שעושים מזה בארץ, זה לא היה עסק שמתגלגל כל כך הרבה זמן. אני רק שומעת על עוד ועוד עגלות שנפתחות.
לגבי זמן פנוי, יש מספיק, יש יום חופש אחד קבוע לכל עובד ואפשר תמיד לעשות משהו לפני או אחרי העבודה. שתיכנס לזה אתה תבין שאתה לא רוצה חופש, אלא רק לעבוד כי אתה קולט כמה אתה מרוויח!
 
שלא יעבדו עלייך
אסף, 19.06.12
 
שמה אני בקליפורניה וזה סתם אין בזה כסף כמו שאומרים וגם זה ממש קשה למכור יקח לך 3 חודשים ללמוד תעבודה ובסוף תרוויח 2500-3000 דולר רק אחרי שתיהיה ממש טוב וזה הרבה שעות תעבוד ככה בארץ תרוויח אותו דבר.
עם יש לך כוח פיזי אז ניקוי שטיחים יכול להתאים
 
עבדתי שנה וחצי בעגלות
חן, 19.06.12
 
ואני רק יכול לומר שאני מסכים עם ״בעלת הניסיון״ בכל מילה. מי שבאמת בא עם ראש פתוח ובמטרה לעבוד-יכול לעשות הרבה כסף!! ((:
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690